Pytania dotyczące Brico-Pack-Vista-Inspirat-Ultimate

mam zamiar sobie to zaistalować tylko mam pare pytań

1.czy ten program spowalnia komputer(bardzo) ?

2.czy jest bezpieczny ?

  1. czy trzeba w trybie awaryjnym to instalować ?

4.jest prosty w instalacji ?

  1. Nie, nie spowalnia kompa, aczkolwiek troszkę wydajności ubędzie :slight_smile:

  2. Jest w 99.9 % bezpieczny :wink:

  3. Nie można instalować w normalnym trybie użytkownika.

  4. Tak instalacja jest bardzi prosta.

Ale tak w ogóle to najlepszy jest klasyczny Windows :wink:

Lepszy jednak jest VTP, lub VistaMizer themiki w Vista Inspirat są do niczego!

Tak, ale VTP itp. mula kompa niemiłosiernie…

Ten jeden procent to właśnie mądrale które instalują takie rzeczy w normalnym trybie :slight_smile:

Pod jakim względem lepsze ??

Jeżeli pod względem wyglądu to się zgodzę natomiast pod każdym innym względem lepszy jest Brico Pack Vista Inspirat Ultimate

(szybszy, bezpieczniejszy i co najważniejsze da się odinstalować bez niszczenia systemu)

Czyli podsumowując:

  1. Nie

  2. Tak

  3. Tak a przynajmniej jest to zalecane żeby później nie było problemów z usunięciem

(oczywiście również w trybie awaryjnym)

  1. Tak

… a wg. mnie “ulepszacze” wyglądu systemu są beznadziejne , już ktoś kiedyś napisał “bomba z z opóźnionym zapłonem” tz. czy wcześniej czy później format murowany :mrgreen:

Ja format musiałem robić tylko bo VTP

Z Brico Pack niegdy z miałem problemów.

Co jakiś czas coś mi strzela do głowy i “upiększam” sobie tą paczką system no i jakoś nie zamurował mnie ten format :mrgreen: (a już 4 razy instalowałem i odinstalowywałem ją)

To samo tyczy się Samurize

Tak więc ogólnikowe nazywanie wszystkich upiększaczy bombą z opóźnionym zapłonem jest gruba przesadą

Zainstalowałem i jest wszystko wporządku nawet nic nie spowalnia tak jak by jest szybciej

Dzięki za podpowiedzi

szczerze powiedziawszy to instalowałem już kilka wersji tych magicznych programów do zmiany wyglądu windows’a powiem tak po instalacji leciały one do kosza zawsze czegoś mi brakowało lub coś mi się nie podobało zreszta instalacja itd jest prosta gorzej później tego się pozbyć a więc na wszelki wypadek polecam utworzenie punktu przywracania systemu Menu Start\Programy\Akcesoria\Narzędzia systemowe\ przywracanie systemu. Pomocne to będzie jeśli będziesz chciał usunąć

Ja zainstaloałem w trybie awaryjnym

i wszystko gra

mam pytanie a jak bede chciał odinstalowac to tylko foramt ?

z tego co wiem to odinstalowujesz normalnie z dodaj/usuń tylko też pod awaryjnym

edit:wystarczyło przeczytać dokładnie

edit:

pokusiłem się o zainstalowanie tego,naprawdę jestem zadowolony(nie spowalnia systemu)

efekty:

image_id: 162image_id: 161

Chcę to zainstalować, tylko czy Brico… ma przeźroczyste okienka jak w Viście?

HBK , nie do tego zainstaluj True Transparency :stuck_out_tongue:

TrueTransparency nie działa ze wszystkimi programami chyba.

A w Vista Transformation Pack są przeźroczyste okna.

A wogóle w Vista Ultimate jest skórka AeroGlass?

Spowalnia kompa o jakies 30%

Po odinstalowaniu zostaje pasek start ( w stylach) i ikony