Odzyskanie danych po przeinstalowaniu windowsa

Mój twardy dysk był podzielony na 3 partycje. C(windows), D, E. W pewnym momencie byłem znuszony do przeisntalowania windowsa. Niestety podczas instalaji wynikły błędy, które spowodowały kasację partycji D i E. Po przeinstalowaniu windowsa te partycje połączyłem. Czy możliwe jest odzyskanie danych po tych wszystkich akcjach. Jeżeli istnieje jakiś program lub sposób proszę napisać. Jeżeli chodzi o program to może być płatny.

Spróbuj - PC Inspector™ File Recovery - recovery tool

for Windows® 95, 98, ME, NT, 2000 and XP users.

Rzecz jasna - zainstaluj na partycji C

Mały tutorial dotyczący odzyskiwania danych :arrow: klik (jest tam również opisik dotyczący programu, który proponował asterisk)

Oczywiście nic nie zapisuj, nie defragmentuj, nie instaluj itp. na partycjach/partycji z których chcesz odzyskać dane.

Kolejny raz ten sam problem nie dalej jak wczoraj był wątek dotyczący problemu odzysku danych w swoich komentarzach mam ich kilka viewtopic.php?f=2&t=232720

O odzysku danych pisałem na forum wczoraj poniżej zamieszczę to samo

Po pierwsze obszar powinien być nie nadpisany czyli jak utraciłeś dane nie powinieneś przeprowadzać żadnych operacji na tym dysku tzn nic nie instalować a nawet nie robić formatu pod żadnym pozorem nic nie ingerować w układ partycji ale to teoria rzeczywistość z doświadczenia wiem ze jest nierzadko inna. Powinieneś ten dysk odpiąć z swojego komputera przy założeniu ze masz tylko jednego fizycznego twardziela w komputerze udać się do znajomego podłączyć ten dysk jako podrzędny u niego w komputerze jeżeli Ci pozwoli oczywiście na jego dysku zainstalować program do odzysku danych np dostępny na stronach vortalu darmowy program do odzysku danych PC Inspector File Recovery 4.0 lub dostępny w Sieci (również bardzo dobry program Final Data 2.0 http://programy.internetstandard.pl/pc/811.html Jeżeli nadpisałeś juz obszar dysku np nowa instalacją systemu to z nadpisanego obszaru pewnie nie odzyskasz danych w ogóle lub w części natomiast z nienadpisanych obszarów nawet 98%

Poczytaj trochę w necie o problemie utraty i odzysku danych np tutaj http://www.ontrack.pl/ Możesz też udać się z dyskiem do dobrego serwisu komputerów powinni pomóc Wszelkie info na priv.

Co by dodać DOBRY serwis komputerowy powinien mieć zestaw legalnych m.in programowych narzędzi diagnostycznych a wśród ni narzędzie działające na zasadzie Undelete, Unformat pozwalajace przywrócić poprzedni układ partycji na dysku jezeli nie zostały nadpisane

errael , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif