Nie kopiują się piosenki na mp3

Mam taki problem z mp3.

Kupiłam na allegro, czekałam długo na przesyłkę,w końcu doczekałam się ale moja radość nie trwała długo. Otóż system wykrył nowy sprzęt, niby go zainstalował, ale podłączyłam mp3 do komputera ponownie, dysk wymienny pojawił się na chwilę i znikł… :roll: po kolejnym podłączeniu pojawił się znów ale nie mogłam skopiować żadnej piosenki, bo ciągle wyskakiwał mi komunikat: ‘‘nie mozna skopiować. Nie mozna odnaleść określonego pliku. sprawdź czy scieżka i nazwa pliku są określone poprawnie.’’ Próbowałam z różnymi formatami piosenek i w dalszym ciągu ten sam komunikat. Kolejna próba podłączenia, pojawia sie dysk wymienny, znika, natępnie pojawia się, ale juz nie wyświetla tej piosenki, która jest wgrana od początku zakupu na mp3…mało tego we właściwościach wyświetla mi, że dysk ma 0 bajtów pojemności. Nie wiem co się dzieje. Sam odtwarzacz normalnie działa, tzn radio jak i jedyna wgrana tam oryginalnie piosenka.

Może trochę zagmatwałam, ale napisałam dokładnie to co mi się z owym odtwarzaczem dziś działo.

Nie wiem czy jest sens odsyłania go z powrotem do sprzedawcy, nie wiem czy to coś nie tak z mp3 czy z moim komputerem. Może ktoś miał podobny problem i jest w stanie mi pomóc?

Z góry dzięki.

Na początku podłącz mp3 do innego komputera i zobacz czy działa.Wtedy trochę się przynajmniej wyjaśni…

mój kolega też ma taki problem. Na innym kompie Mp3 działa normalnie a u niego nie ;/

masz do niego sterowniki??? jaki to model i marka???masz możliwość ustawienia trubu MSC w USB???

niuta91 jaki posiadasz system?

Zobacz czy nie masz “hold” włączone

Więc, na komputerze koleżanki działa. U mnie nadal nie. Sterowniki zainstalowałam, chociaż mam WindowsXp, w instrukcji pisało, że w tym przypadku nie jest to konieczne. Potem odinstalowałam, nadal bez zmian.

Nie mam włączone ‘‘hold’’…

a próbowałaś w inny port USB wcisnąć ją? może używasz przedłużki USB?

jaki to jest model mp3 i marka???masz możliwość ustawienia trybu msc??? w USB mp3??? :?:

Service Pack 2 zainstalowany ?

dobre stwierdzenie. Nie używaj HUBa USB. Podłącz bezpośrednio do kompa. Kiedy łączyłem przez HUBa też mi przerywało i nie mogłem niczego zgrywać :slight_smile:

i poczytaj jeszcze http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=7&t=188709

Nie mogę podłaczyć jej bezpośrednio do komputera, bo ma inne gniazdo. Tak, mam Service Pack 2, marka Wam raczej nic nie powie, a jest to Omega…