Jak odzyskać usunięte fotki z karty pamięci?

Przez gapiostwo usunęłam z karty pamięci (Memory stick) aparatu zdjęcia. Czy jest jakiś program, króry umożliwiałby odzyskanie tych zdjęć ? Dodam jeszcze, że po usunięciu fotek z folderu były robione zdjęcia i zapisane w tym samym folderze. Proszę o pomoc :cry:

Poczytaj :arrow: Odzyskiwanie zdjęc z kart pamięci

Dziękuję. Już wiem, ze nie odzyskam tych zdjęć, bo NIE WOLNO POD ŻADNYM POZOREM WYKONYWAć NA NIEJ żADNYCH CZYNNOśCI. Wyjąć, schować, nie używać

:frowning:

Zainstalować program do odzysku danych dostępny w sieci bardzo dobry program Final Data 2.0 http://programy.internetstandard.pl/pc/811.html Kolega tak odzyskał zdjęcia z karty SD przed uruchomieniem programu musisz włożyć karte do czytnika by system wykrył ją jako dysk (by się pojawiła w Mój Komputer)

Obszar musi być nie nadpisany nowymi danymi jak będzie nadpisany to nie odzyskasz wszystkich lub w ogóle warto jednak spróbować legalny link masz podany z tego co piszą ten program jest rewelacyjny może pomoże.

Ściągnęłam ten program i przyłączam się do opinii - jest rewelacyjny =D> Z pięciu zdjęć na których mi naprawdę zależało odzyskałam trzy. Nie dało się ich zapisać , bo program oferuje tylko podgląd ale zrobiłam zrzut ekranu. Super programik :lol: Dziękuję, dekanet.

Napisałem Ci na pw przeczytaj dokładnie

Witam wszystkich chce wam polecic programik PC Inspector smart recovery,jest świetny potrafi odzyskac pliki nawet z formatowanej kart pamięci,u mnie i u kumpla świetnie sobie poradził i odzyskał nawet fotki wprost archiwalne polecam.