Intergracja ikon, bootscreenów itp

Witam,

mój problem polega na tym, że nie potrafię zintegrować z płytą Windows XP nowych ikon czy bootscreenów.

Chciałbym, żeby mój XP miał ikony z Visty (style wizualne umiem zintegrować w nLite), ale nie chcę używać do tego dodatkowych programów, które by mi modyfikowały pliki, chcę po prostu mieć XP, który miałby już w sobie standardowo zmienione ikonki i jeśli to możliwe ekran logowania, bootscreen itp.

Ogólnie rzecz biorąc chciałbym mieć coś takiego jak ma np Windows MX lub inne dostępne w sieci modyfikacje, ale nie chcę piracić, tylko zrobić swój legalny, ale zmodyfikowany system :slight_smile:

W nLite możesz też zmienić ekran logowania. Musisz wyszukać w sieci plik logonui.exe (to jest plik z ekranem logowania Windowsa), pakujesz go do archiwum .cab i zmieniasz rozszerzenie na .EX_ po czym podmieniasz z oryginałem.

Niestety nie miałem okazji wypróbować tej porady, nie odpowiadam więc za ewentualne szkody :wink:

Hehe, tym się nie przejmuję :wink: lubię takie eksperymenty :smiley: Dzięki za poradę, a wiesz może jak zastąpić te ikony :?: na tym mi najbardziej zależy ;]

A jak lubisz eksperymentować to może spróbuj analogicznie: zainstaluj jakiś Vista Icon Pack, pozbieraj podmienione przez niego biblioteki, spakuj do .cab i zamień rozszerzenie na .DL_ , no i zamień na te które są w modyfikowanym przez nLite w obrazie na dysku.

Hmm, no to pokombinuję :smiley: Dzięki ;]