Konfiguracja programu uTorrent

Witam. Czy mógłby mi ktoś podać najlepsza konfiguracje do programu uTorrent ver 1.6.1?chciałbym aby ściągało mi z max prędkością, mam neostrade 1mb.proszę o pomoc. z góry dziękuje

Ustaw sobie w kreator ustawień uTorrenta 1MB i tyle. Ściągać będzie z prędkością na jaką pozwala łącze.

A dlaczego używasz taką starą wersję ? Zainstaluj 1.7.7 lub 1.8 beta, działa wspaniale !!

Ustaw upload na 6 kb/s a download na 0 i powinno ściągać najlepiej jak może. Oczywiście prędkość nie do końca od ustawień jakie zrobisz w utorrent, zależy głównie od ilości seedów i peerów.

Pozdrawiam

Trackery prywatne nie dopuszczają stosowania wersji beta a tylko 1.7.7

Ok 8) To zainstaluj 1.7.7, zawsze to lepiej niż 1.6.1. Gdzieś wyczytałem że wersje wcześniejsze były podatne na ataki, wiec lepiej zainstaluj najnowszą stabilną wersję.

Pozdrawiam

zainstalowałem nowsza wersje 1.7.7 i co nic mam tam nie ustawiać?

upload ustaw na 6

download ustaw na 0

Ustawienie upload 6kb/s, jest to najniższa wartość jaką możesz ustawić nie zwalniając automatycznie wartości download. Download ustaw na 0, maksymalne ściąganie, co u Cibie będzie 64kb/s. Jeśli na dole po środku znajduje się zielona ikonka (połączenie OK) to wszystko jest dobrze. Jeśli znajduje się coś innego to firewall pewnie blokuje połączenia. Poszukaj na google jak ustawić regułę aby firewall nie blokował połączeń.

Jeśli masz kłopoty z angielskim to zawsze możesz zainstalować spolszczenie.

http://utorrent.com/download.php

Pozdrawiam

jak już coś to upload na 10 bo jak mniej dasz to z pełną prędkością nie pobierze ja mam tak i czasami mam prędkość pobierania 126-128 a mam neo 1mb

a i jak pobierasz już jakiś plik to naciśnij na niego praw.mysz. wykorzystanie łącza /wysokie

a na dole tabeli daj na pliki i tam zrób na wysoki priorytet

takie ustawienia dają najlepszą ściągalność ale na necie jak będziesz chciał coś pośmigać to zapomnij bo wszystko przejmuje µTorrent po prostu zamula wtedy neta.ale za to szybko się wszystko ściąga a i nie pobieraj więcej jak trzy

pliki bo się nie opłaca czekać lepiej dwa i później dwa niż cztery naraz.odwrotnie masz w (emule)

No fakt, moja pomyłka. Max prędkość to oczywiście 128 kb/s. Przepraszam :oops:

Pozdrawiam

nie będę zakładał nowego temetu bo mam w sumie podobny problem. Mam neta 1 mb (kablówka osiedlowa) i pobiera mi się z prędkością do 15kB/s… a ten sam plik w bitcomecie leci 40… nie wiem chyba nie potrafie go skonfigurować… http://images34.fotosik.pl/221/92868a56cd3eee07med.png

witam… mam prosbe: prosze zeby mi ktos napisal jak mam zwiekszyc swoja predkosc gdzie:

mam internet z dialogu 2M, co mam poustawiac w utorrent zeby mi sie sciagalo z wieksza predkoscia niz 10kB/s… przeciez przy tym internecie to powinno isc conajmniej 100kB/s

prosze o odpowiedz… pzdr

Szybkość zależy również od ilości seedów i peerów.

w głównym oknie dajesz na opcje/ustawienia/połączenie i tam masz u góry Port nasłuchu to ptaszkujesz wszystkie następnie na dole w tym samym okienku masz Ograniczenie prędkości i wysyłanie tam gdzie masz napis automatycznie to zostaw pusty kwadracik a obok wpisz wartość 10 , poniżej zostawiasz pusty kwadracik przy zmień limit wysyłania,gdy nie pobierasz , na samym dole przy max prędkość dajesz wartość 0. następnie jak już pobierasz jakiś plik naciśnij na niego prawym myszki/wykorzystanie łącza/wysokie , następnie na dole okna programu naciśnij na pliki/prawym myszki/wysoki priorytet. teraz powinno być wszystko ok.

no i oczywiście zależy od tego co napisał wajsik15

dzieki wielkie :smiley: teraz smiga jak trza :smiley: pzdr i thx 4 all :smiley:

Niech ktoś poda jakieś dobre ustawienia żeby wysyłało jak najlepiej,ponieważ dużo ściągam ale moje ratio na stronie jest straszne i grozi mi ban :frowning: mam neo 1mb

Aurelius- poczytaj ten cały wątek a znajdziesz czego szukasz!

ja mam dobrze ustawione i mi wysyła z prędkością 2kb/s…a ściąga 700 kb bo mam 6 mb neta. i co moze byc źle? mam wysyłanie na 10, pobieranie na 0

zależy też od tego jak dostępny plik jest ile seedów ile pieerów

czasami przy pełnym pobieraniu na neo 1mb film średnio ściągnie ci się w 3 godziny a czasami jak coś zamuli to i z tydzień!ja mam neo 1mb to mam ustawione na 10 wys.i 0 pob. a ty Zielony_Liść spróbuj dać na 60 wysyłanie ale to tylko taka moja teoria bo ja sam musiałem do tego dojść jak ustawić tego terrenta

Witam

Nawiązując do tematu mam taki problem.Mam ustawione wszystko jak pisze a ciągle mam taka ikonkę żółty trójkąt i pisze brak połączeń przychodzących. Może Firefox coś blokuje albo coś, proszę o pomoc. Pozdr