Archiwum Gadu-Gadu

Jak odzyskać archiwum Gadu-Gadu, jeśli odinstalowałem je i zainstalowałem nowszą wersję?

Powinno autoamtycznie się pojawić, gdyż folder je zawierający nie jest usuwany podczas odinstalowywania GG, chyba, że usunąłeś go ręcze (sprawdź na liście użytkowników w GG).

Domyslnie jest to folder:

C:\Documents and Settings\ Twoja nazwa \Gadu-Gadu\Ja, (lub inna Twoja naza)

W ostateczności możesz użyć programu GG Tools 2.5.4:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ools+2.5.4

Jeśli nie pomoże, to jakiegoś programu do odzyskiwania danych z dysku, ale słabo to widzę, jeśli okaże się, że usunąłeś ten folder, bo mógł zostać już nadpisany innymi pikami.

Tak, usunąłem.

W takim razie zapoznaj się z tymi programami:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … nie+danych

Pamiętaj, żeby nic nie instalować na dysku C: , bo szansa na odzyskanie zmaleje do Zera.

Polecam te programy:

EasyRecovery 6.10 Data Recovery (płatny)

EasyRecovery 6.10 Professional (płatny)

PC Inspector File Recovery 4.0 (darmowy)

Recover My Files 3.9.8.5966 (shareware)

Recuva 1.13.304 (darmowy)

Nic straconego , znajdziesz je w C:\Documents and Settings*Twoja nazwa\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\backup

  • folder jest ukryty

Przecież napisał, że go usunął :expressionless:

Karmazyn65 , czytaj troche co ludzie piszą

usunoł C:\Documents and Settings\Twoja nazwa\Gadu-Gadu\Ja

a ja pisałem o C:\Documents and Settings*Twoja nazwa\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\backup

nie sądzisz że to troche inna lokalizacja?

  • a poza tym jest mało prawdopodobne aby usuwał ukryte foldery

Prawdopodobieństwo mnie nie interesuje. Napisał, że usunął. Nie zakładam z góry, że ktos jest…

Jak sprawdzić, czy dane foldery są ukryte?

I jak je ‘odkryć’?

Najprościej otwóż mój komputer i w pasek adresu wpisz C:\Documents and Settings*Twoja nazwa\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\backup

  • *Twoja nazwa zastąp nazwą swojego konta

Albo start > panel sterowania > opcje folderów > widok > zaznacz “Pokaż ukryte pliki i foldery” > zastosuj

Tam już nie ma folderu związanego z Gadu-Gadu.

Wyczyściłem wcześniej rejestr.

W taki razie już nie odzyskasz , przywracanie systemu (nawet jak masz punkty) po takim czasie chyba już nie pomoże bo plik może już być nadpisany

  • jest jeszcze 1 wyjście , importuj kontakty z swerwera GG , tylko nie wiem czy masz na nim zapisne?

Importowałem listę kontaktów z pliku.