Zawias kompa po pewnym czasie

Witam mam maly pro blem mam new komp wszystko cacy nic sie njie tnie podczas gdy sobie chodze w necie itp ale gdy wlacze gre tez jest ladnie ale po pewnym czasie jest zaciecie i na 1 s pojawia sie obraz ten niebieski z napisami białymi i jest reset kompa

zasilacz:Chieftec 450 W

2 gb ram cpu core 2 duo e8200 2.66 ghz

prosze o pomoc karta graf 8800 gt

pinda , opcja _ Szukaj _ nie boli :?

viewtopic.php?f=19&t=241904&p=1593236&hilit=restart+komputera#p1593236

zrobilem tym memtest ale nic nie wyskakuje…

Sprawdź temperatury karty graficznej w programie Everest.

Potem sprawdź, czy dobrze siedzi dodatkowe zasilanie karty graficznej.

Następnie podaj kod błędu widoczny na blue screenie. W panelu sterownia->system, zakładka zaawansowane, tam uruchamianie i odzyskiwanie systemu odznacz uruchamianie ponownie po awarii.

mam problem taki że wczoraj bawiłem sie programem rivatuner i weszłem do zakładki dzie jest podkrecanie karty i trzeba było nacisnąć enable i costam ale po wciśnięciu wychodziło dodatkowe okienko i było tam reboot decktew now i cancel wcisnołem reboot i uruchomiło mi komputer ponownie wszystko działało dobrze dopóki ni pojawił się pulpit przes chwilę wszystko się ładowało i niema obrazu tylko jest biały falowany i w takie paski obraz i nie wiem co jest tylko dopiero gdy włącze tryb VGA działa komputer prawidłowo niech mi ktoś pomorze

pinda , może to wina sterowników - zdarzają się czasem takie przypadki…

Objawy wskazywałyby na przegrzewanie się czegoś (karty graficznej, procesora, chipsetu).

Za słaby zasilacz jak do takiego kompa? :co: :co: :co: