U-torrent a prędkość pobierania

Witam mam pytanie jak zwiększyć prędkość ściągania w U-torrencie bo tego nie rozumiem jeżeli ściągam jakiś np program to ściąga z prędkością nawet do 140Kb/s a jak włącze U-torrentem to góóóóóóra 30Kb/s co zroobić aby zwiększyć tą prędkość.mam Neostradae 512 pozdrawiam i czekam na odp.

Zwiększyć, hmmm, to jest tak, że prędkość zależy od ilości seedów i peerów, im więcej tym lepiej. Tu masz konfiguracje:

http://www.searchengines.pl/and181Torre … 54952.html

Spider103 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Konfiguracja - konfiguracją ale nie masz za specjalnie dobrego łącza Neo 512 to więcej niż 64kb/s nie będzie ściągać a te 140kb/s to pewnie masz przez chwilę na początku ściąganie ze stron a z torrentów nie szybciej niż 64kb/s nie będzie szło przy tym necie.

dokładnie jak pisze Neon1992 ja mam neo 1024 i mi ściąga max 128 ale są nieraz skoki nawet na 200 ale to przez parę sekund i maleje…

bo na neo 1024 masz max transfer 129kb\s a co myslales ze bedziesz 1mb\s sciagal ? :smiley:

W dniu 22.05.2008 , o godzinie 17:26 został dopisany post przez antiferno

zreszta zwroccie uwage ze torrent tez WYSYLA co OBCIAZA lacze … nie bedziecie sciagac max kiedy cos wysyla ;]

po pierwsze nie 129 a 128 i wiem ile można ściągnąć! a po drugie to dokładniej czytaj bo mi chodziło o to że gościu ma transfer niewiadomo jaki a ja napisałem że są skoki od czasu do czasu które i tak nic nie zmienią bo transfer jest taki jaki jest

W dniu 23.05.2008 , o godzinie 16:57 został dopisany post przez staszek0207

a po drugie jak wysyła mało a czasem wcale to masz max pobierania czyli 128 kb/s!