Ares nie chce sie połaczyć z internetem :/

Mam Aresa i nie wiem czemu niechce sie połaczyc : [ . Mam ESET Smart Security ale on nie blokuje z tego co patrzylem cO może być problemem :> Może ktoś pomóc? :stuck_out_tongue: PZDR.

zapora windows wyłączona? ESS nie wyłącza jej automatycznie niestety…

Ten problem dotyczy wielu użytkowników Aresa…

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=are … j+w+Google

Systemowa Zapora wyłaczona :stuck_out_tongue:

Jakim2400 , a jakiego masz dostawcę internetu? Inne programy p2p działają?

p2p ARES MA WIRUSY !!

Trojany,szpiegi itp [-X [-X [-X [-X [-X [-X

michal4152 , ty sam jesteś szpiegiem i trojanem…

Kiedyś korzystałem z Ares’a i nic nie miałem :confused:

Odinstalowałem tyko dlatego, że juz nie krzystam z P2P :stuck_out_tongue:

Panel sterowania > zapora systemu windows > wyjątki - zobacz czy jest tam ares , jeżeli nie ma to dodaj

proponuję wykonać reinstalkę aresa, powinno pomóc

A wiec po 1. Firewall systemowy= off , 2.reinstalacja nic nie daje ( prubowałem) , 3. Ares sam w sobie nie ma syfu co najwyzej mozna sciagnac jakis plik z syfem, ale myśle że każdym programem można sciagnąć syfa :slight_smile: . A Dostawce mam no DSL 256 mg ![;

Jakim2400 , możliwe, zapytaj się Admina sieci czy aby nie zablokował tych portów.

^^ zapytam sie :stuck_out_tongue_winking_eye: nie ma co, bo nie mozliwe zeby nie chodzil tak z sam z siebie : { Ale dzieki za pomoc :>

też tak miałem ściągnij sobie z instalek wersję 3030 i ta na bank się łączy i ustaw opcję dsl

Mam właśnie zainstalowaną tą wersje 3030 :stuck_out_tongue: A dokładnie mógłbyś Michal napisać jak ustawić to DSL? Szukam i nie moge tego znaleść : )

Wchodzisz w panel sterowania zakładka Ogólny i Szybkość ustaw na DSL

Nic to nie dało ; [ nie działanadal ;/

[-X [-X [-X [-X [-X [-X Miałem Aresa i odinstalowałem ma on sporo pułapek AntiSpyWare 2 zainstalowałem i on wykrył sporo szpiegów na moim kompie Ares jest to nie bezpieczny program mowie wam sięganie przez ten program może wam nie źle na mieszacz w kompie [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

michal4152 , człowieku weż daj se siana lepiej #-o

Sam program nie jest niebezpieczny… Juz widzę co przez niego ściągałeś.

Najnowsze gry, film? [-X [-X [-X