Problem z Wylączaniem się kompa podczas GIER ( tylko gier)

Zajnstalowałem Windowsa XP +SP3 i gdy chcę załadowac skina to wyskakuje jakis komunikat że plik Rundll ( czy jakoś tak :stuck_out_tongue: )

A przechodząc do sedna przeglądanie internetu oglądanie filmów i itp działaja normalnie ale gdy wlaczam gre zaczynają się problmemy najczesciej od razu lub po kilku chwilach monitor robi sie czarny ( komp nadal chodzi ) lub też gra zacina sie i nie dziala )

Monitor - SyncMaster940NW

pomóżcie

Zainstalowałeś sterownik do chipsetu płyty głównej??

Biblioteki DirectX 9.0 c??

viewtopic.php?f=7&t=213229

Podaj markę i moc zasialacza.Z SP3 mogą być problemy.

Jeśli chodzi o skówki musisz ściągnąć patcher’a pod SP3.(w zależności od systemu->“uxtheme patcher” :google:

Zainstalowałem Dirext i nadal nie działa , teraz muszę do szkoły iść ale jak wrócę to Ci podam markę zasilacza

W dniu 10.06.2008 , o godzinie 13:30 został dopisany post przez Puzon93

Nie wiem jak sprawdzić jaki mam zasilacz ( starzy nie pozwolili rozkręcić kompa xD ) ale wiem że 230V

To może poproś ojca, aby sam rozkręcił i sprawdził? Wystarczy zdjąć jedną ściankę (patrząc się od przodu, to lewą). Zasilacz jest na samej górze. Z boku ma on naklejkę z podanymi danymi producenta i mocy zasilacza, wyrażonej w watach.

Na tą chwilę możesz sprawdzić napięcia programem Everest. W nim komputer->czujnik. Odczyty nam podajesz. Dla pewności podaj też odczyt z wersji Ultimate.

Zrób zrzut ekranu dotyczący tego błędu z Rundll i także jego podaj. Zrzuty wklej na jakiś serwis, np: Tutaj, a na forum podaj same linki do nich.

Jest zwykły błąd i jest na dole ze wyslac albo nie wyslac raport do microsoftu ( ten zwykły blad co zawsze wyskakuje )

jednak czasami wyskakuje w małym okienku z czerwonym krzyzykiem

ale ważniejsze jest to żeby mi gry chodziły :smiley: Może czegoś nie zajnstalowałem bo od niedawna mam nowy dysk .

Zainstalowałem tylko stery do monitora,ATI Catalyst Control Center,i direxta