File format not suported

hej, mam następujący problem…bo wgrywam piosenki na telefon, probuje je otworzyć i pisze:File format not suported :frowning: nie wiem, może mógłby ktoś na to coś poradzić?..z góry dzięki :lol:

a może byś tak napisał jaki masz telefon? I czy obsługuje NA PEWNO ten format muzyki jaki wgrywasz? nie każdy telefon obsługuje format mp3. a też nie każdy fon który czyta mp3 potrafi sczytać inne formaty.

motorola v3i, a format muzyki to winamp media file xd

odtwarzać na pewno odtworzy bo mam już 10 piosenek na fonie tego samego formatu

kliknij na niedziałającą piosenkę > PPM otwórz za pomocą > na górze masz pełną nazwe pliku i napisz co jest po kropce(3-4 ostatnie litery).

o to chodzi???

http://s284.photobucket.com/albums/ll16/Paxicius/?action=view&current=beztytuubmp.jpg

ale ja już chyba wiem o co chodzi, bo piosenki mogą mieć do 128 bitowania i niektóre mogą nie wejść :frowning: a te które wgrałem maja po 256 :expressionless: może jest jakiś program aby zmienić?

Piosenki do fona powinny mieć ok 64kb\s to im więcej to więcej zajmuje, po drugie po co takie duże bitowanie jak i tak na fonie efektów nie będzie. Co do screenu to kliknij jeszcze Zmień i dopiero masz na końcu format.

wszystkie są mp3…a wracając do bitowania da rade to czymś zmniejszyć?

Np: programem Free Mp3 Wma Converter. masz na dole “parametry formatu” > “current bitrate ustawiasz” na 64 > OK

Format docelowy - MP3

oo dzieki wielkie :lol: polecam program, chodzi wszytsko juz ladnie :lol: :lol: