Gadu-Gadu - Błąd Aplikacji

Witam, dziś chciałem uruchomić Gadu-Gadu 7.7, a tu nagle komunikat, zaraz po kliknięciu:

bdaplikacjido3.th.png

Pobrałem starszą wersję 7.6 ale nadal identyczny problem.

Bardzo proszę o pomoc.

Standard. Coś z instalkami mają zepsute. Poszukaj jeszcze starszej wersji.

gregoryfx , zainstaluj Flasha lub *********** :stuck_out_tongue:

Phenom , jak nie wiesz co to za bląd to się w ogóle nie udzielaj…

Po co mu starsza wersja jak najnowsza jest OK?!

Wczoraj GG działało a dziś już nie :?

Ciekawa porada Łukasz :slight_smile: Po co mu starsza? W ogóle po co mu zamulające GG, które jest OK? :smiley:

Fakt wygląda na coś z flashem, ale to raczej nie o to chodzi.

gregoryfx Najlepiej zainstaluj jakąś alternatywę np GGLite (najnowsza wersja ma już chyba zaktualizowane adresy serwerów). A jak już instalujesz GG to od razu ściągaj najnowszego BannerKillera2 (wyłącza jakżesz miłe reklamy).

po zainstalowanie flashplayera dalej to samo;/

Usuń swój profil z folderu GG w dokumentach. Mi to pomagało.

Ten program mi pomógł :slight_smile:

http://www.programs.pl/program,26.html

mam ten sam problem, wczoraj gg mi działało a dziś wyskakuje takie okienko jak u użytkownika powyżej. Zainstalowałam gg jeszcze raz i nadal to samo, zainstalowałam też starszą wersję i to samo. Jakieś pomysły?

Bannerkiller mogę pobrać ale wątpie czy to pomoże jak mi reklamy nie wyskakują tylko te okienko a w nim pisze jaki to błąd…

Odinstaluj program, reset , przeczyć komputer programem CCleaner i wgraj jeszcze raz GG.

właśnie tak przed chwilą zrobiłam ale nie pomogło :frowning: może powinnam się skontaktować z obsługą gg?

a w międzyczasie zainstalowałam sobie tlena, zaimportował mi kontakty gg, działa w porządku :wink:

Edit:

właśnie zainstalowałan BannerKiller i mi działa! myślałam że to nic nie da bo problem raczej nie był “reklamowy”, ale myliłam się :slight_smile: chyba obejdzie się bez pisania do obsługi gg.

DZIĘKI :slight_smile:

Ja też zainstalowałem BannerKiller i pomogło serdecznie dziękuję :smiley:

Jak trwoga GG to do BK! :smiley: