Nie chodzi uTorrent 1.7.7

Witam! Sadze, ze mi pomozecie. Dlaczego program uTorrent sciaga mi z predkoscia 0.6 kb/s :frowning: Dlaczego?

Nizej wstawiam screena:

http://img90.imageshack.us/my.php?image … aeshp6.jpg

Sa seedy, peery a mi sciaga z taka predkoscia :? Powinno minimum z 60kb/s. Tam zapisalem parametry mojego pc’a oraz wyniki ze strony speedtest.pl. Jak ktos zna przeczyczne prosze o pomoc. pzdr robert :frowning:

na dole masz żółty trójkąt znaczy to firewal albo zapora blokuje Ci port z którego ściągasz , viewtopic.php?f=15&t=257733 nie sugeruj się tym tak do końca tym ilu jest sedów czy perów czasami może byc mało a poleci na maksa, odblokuj sobie ten port i spróbój sciągnąc coś innego zeby zobaczyć jak chodzi :wink:

Poza tym prędkość tor. przy ukończonych 0.0% to na publicznych trackerach najczęściej niska jest (nie masz jeszcze żadnej części do wymiany z innymi).

sprawdź w Ustawieniach czy w zakładce Połączenie masz ustawiony uTorrent jako wyjątek w Zaporze Windows oraz zaznaczone Włącz mapowanie portów, najlepiej uTorrent pracuje na portach powyżej 60 000


A jak mam go odblokowac, sciagam inny torrent i to samo… Nie wiem, nie wiem :frowning:

W dniu 22.07.2008 , o godzinie 10:09 został dopisany post przez robsonL


Teraz, sciagam jakis program co wazy 250MB i leci mi z predkoscia 60kb/s a ma o wiele mniej seedow i perow.

robsonL ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Może masz wewnętrzne IP. Skontaktuj się usługodawcą.

ajak się łączysz z netem, przez co? Ruterem ? po za tym jak wejdziesz w utorena to zobacz na przekierowanie portu :slight_smile:

tak mam wewnetrzne IP. Łacze sie przez modem. :frowning: