Jak przywrocic ikony xp

Zainstalowałem nakładkę visty Vista Icons Pack Ultimate i chciałbym powrócić do starych ikon xp . poradzicie jak to zrobić.

W dniu 24.07.2008 , o godzinie 0:12 został dopisany post przez endriu73

Tylko nie wiem gdzie znajduje sie plik instalacyjny szukałem w dodaj/osuń programy ale tam go nie ma.

W dniu 24.07.2008 , o godzinie 0:29 został dopisany post przez endriu73

a może pomoże w tym przywrocenie systemu

viewtopic.php?f=7&t=245193

Sprawdź czy nie ma deinstalatora w katalogu gdzie jest zainstalowana ta paczka.

nie ma deinstalatora w tym packu

oj sorki katalogu

Usuń plik IconCache.db z folderu C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji . Ten plik jest ukryty

ściągnąłem windows configurator nawet nie rozpakowywałem go niektóre ikony powróciły, możecie podpowiedzieć jak poustawiać ten program

Do naprawy ikon użyj programu TweakUI i opcji rebuild icons.

czy możecie powiedzieć jak poustawiać tweakUi powertoys dla xp

W dniu 28.07.2008 , o godzinie 2:36 został dopisany post przez endriu73

rokko moglbys powiedziec jak zainstalowac ten programik i jak z tym plikiem rebuild icon cache

Przewodnik - http://www.zolnetwork.com/twekui98/

W dniu 28.07.2008 , o godzinie 2:40 został dopisany post przez rokko

W programie Tweak UI przejdź do sekcji Repair, z listy rozwijanej wybierz Rebuild Icons i kilknij przycisk Repair now, następnie dla pewności zrestartuj komputer.

wystraczylo C:\Documents and Settings\Nazwa_Użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji usunąć plik o nazwie IconCache i uruchomić ponownie komputer i ikony powrocily xp

Nie trzeba było wcale uruchamiać ponownie komputera ^^. Wystarczy wziąć wyloguj. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: