Słaby transfer w uTorrencie 1.7.7

Witam!

Mam radiówkę osiedlową 11,0 Mb/s ściągam plik który ma ok. 40-50 seedów a mój transfer to ok. 5.0 kB/s (z odrobiną szczęścia dochodzi czasem do 8-10). Jak ustawić program aby ściągało szybciej ?

dolaczam sie do pytania :slight_smile: ja akurat posiadam neostrade 1024 u doły programu widniej zielony ptasze a nie jak w wiekszosci prosb ludzie maja zolty trojkat

Aha, właśnie mam ten żółty trójkącik na dole…

z tego co sie orientuje z poprzednich tematow blokuje ci jakas zapora :slight_smile:

Tak. Radzę przejść na BitComet. Utorrent to dobry klient torrent ale często idzie wolno. Więc polecam BitCometa nie chce się chwalić zainstalowałem, nie konfigurowałem włączyłem pobieranie OpenSuse i pobieranie maxx W ciągu 10 sek. Pozdrawiam a co tak tp. pobieracie ??

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 22:26 został dopisany post przez Porchekarera

W torrentach zapora ma małe znaczenie ja mam zablokowane porty a i tak ciągnie mi max.

bit cometem i innymi tego typu programami jest to samo

w zaporze odblokowałem kiedyś uTorrenta ale to nie pomaga Porchekarera , a czy ten BitComet przyspiesz transfer itp.?

Szczerze pobiera szybciej miałem kiedyś uTorrent i jakoś nie byłem zadowolony bo pobierało mi ruwnież wolno, przeżuciłem się na BitComet i zaczołem pobierać pliki na maxie prędkości. To zależy ruwniez od tego jak kto seduje bo zdażają się przypadki co są sedzi a i tak nie pobiera. Polecam ci tego klienta, a jeśli on nie zadziała to zawsze jest Azerues coś takiego ;PP miałem go i ruwnież szybko pobierał.

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 22:37 został dopisany post przez Porchekarera

misiekk2 , heh żeby cos pobrać trzeba ruwnież poczekać jeśli ty nie sedujesz nie dostajesz u niektórych tak jest ja np. Mam neo 1mb i seduje przy sciąganiu ruwnież 32kb bo to muj max.

No to może się przerzucę na BitComent bo miałem Aresa i raczej nie była to rewelka …

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 22:56 został dopisany post przez symusek

A czy na BitComent jest więcej seedów?

A czy jak więcej udostępniam to będę miał większy transfer? Ja upload raczej zawsze miałem słaby :frowning:

Tak powinno lepiej sciągać

Heh czasami to sie sprawdza czasami nie. Ale kto lubi osoby które nie seddują.

Ajaką masz wersje BitComenta?

Ludzie.uTorrent bije na głowę BC.W uploadzie ustawcie sobie limit udostępniania(np. przy neo 512 to 5kB a przy neo 1024 10kB).Powinno śmigać.

A co do żółtego trójąta :arrow: http://www.searchengines.pl/Zolty-trojkat-w-uTorrencie-t94088.html.

ja nie wiem o co chodzi, mam Netię 6 Mbitów, udostępnianie bez limitów, pobieranie bez limitów, port odblokowany i prędkość w granicach 30-100kB. ■■■??? uTorrent oczywiście. HELP

symusek ,

Rozwiązaniem nie jest przesiadka na innego klienta. uTorrent jest lekki i naprawdę dobry.

Ustawienia maksymalne dla uTorrenta:

Pobieranie/Udostępnianie na 0.

Zaznacz opcję losowania portu w ustawianiach programu.

Uruchamiaj program do momentu,aż zmieni się na zielone kółko.

boober ,

Pobieraj pliki z większą ilością Seedów osób udostępniających plik i poczekaj aż się rozkręci z kilka/kilkanaście minutek.