Windows Movie Maker a YouTube

Proszę o pomoc! Zrobiłam filmik z podkładem muzycznym i napisami w Windows Movie Maker i nie mogę go wrzucić na You Tube. Najprawdopodobniej format jest zły… ( .MSWMM ) Zciągnęłam Movie Converter 6, ale nie mogę tego filmiku tam wgrać, żeby zmienić format!. Co mogę zrobić? Proszę o pomoc! Z góry dziękuję. A i jeszcze jedno! Na You Tube wielokrotne widziałam filmiki tego rodzaju, który ja zrobiłam. Nawet w komentarzach było napisane, że w Widows Movie MAker zrobiony filmik… A mnie na You Tube na koncie wyskakuje następujący komunikat: Błąd (nie można skonwertować filmu wideo)… Jeszcze raz proszę o pomoc i z górydziękuję.

W mowie maker dajesz plik > zapisz plik filmowy > Mój komp.

Plik zapisany w ten sposób będzie mieć format WMV.

.MSWMM to tylko projekt Movie Makera, to znaczy nie zapisuje on gotowego filmiku. Otwórz go w Movie Makerze i wybierz plik -> Zapisz plik filmowy jako i dalej postępuj według instrukcji.

nie ma takiej opcji zapisu Zapisz plik filmowy jako ,jest jedynie zapisz projekt jako co nie zmienia problemu

Jak to nie ma?? A co to jest:

beztytuupy5.th.jpg

Scorpion18 , jak by nie było opcji zapisu pliku wynikowego to po co WMM w systemie? :twisted: :expressionless: :x :x

viewtopic.php?f=20&p=1659993

dałam na “publikuj film” i też się udało :wink: