CCleaner i DeskSpace (RegCleaner)

Witam!

Używam CCleaner od dawna a od kilku dni mam przyjemność używać również DeskSpace

jednak gdy CC czyści to mi się pulpit zawiesza

Czy zatem nie mogę używać ich jednocześnie? :?:

Widocznie się ,gryzą".

Ja używam od dawna CCleaner i Eusing Free Registry Cleaner :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … leaner+1.8

viewtopic.php?f=16&t=254087

  • Odkurzacz /podczas instalacji min. / :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +11.3.0808

Ładnie i bezproblemowo czyszczą kompa oraz nawzajem się uzupełniają… :slight_smile:

Zamiast Eusing Free Registry Cleanera polecam również RegCleaner :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.3.0.780

/ b. dobry, kiedyś go miałem ale obecnie mam nowy komputer z procesorem dwurdzeniowym i nie działa /.

Na starszych systemach z powodzeniem używałem programu RegCleaner, obecnie z racji wątpliwości porzuciłem ten program i w związku z tym mam do Ciebie XMan drobne pytanko. Czy ten program jest bezpieczny ?? Czy spotkałeś się, że po oczyszczeniu przez niego rejestru był problem z poprawnym funkcjonowaniem aplikacji ??

Był to kiedyś świetny program, ale jak sprawuje się na systemie XP ?? Chcę jedynie zauważyć, że ta wersja jest dość stara i dlatego mam spore wątpliwości co do jej prawidłowego działania.

RegCleaner, download:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.3.0.780

Pozdrawiam.

@rokko :

mam trzeci komputer z syst. XP Prof.

Dwa pierwsze były z procesorem jednordzeniowym i nigdy RegCleaner mnie nie zawiódł nawet na czyszczeniu automatycznym.

/ b. przydatny, ma wiele funkcji /.

Obecnie tak jak pisałem p/w nie mogę go używać ponieważ na procesorach wielordzeniowych nie działa a jak zadziała to póżniej mogą być poważne problemy - przeczytaj komentarze.

W jego miejsce szukałem innych ale z niektórymi tak było że póżniej musiałem przywracać system albo nawet naprawiać z płytki.

Ostatecznie wybrałem Eusing Free Registry Cleaner, od pół roku sprawuje się dobrze i zero problemów.

/ szybko i dobrze czyści /.

Dodam że mam SP3.

ja też mam RegCleaner na XP i jestem zadowolony choć wiem że na innym kompie (z mostkami ATI) się wieszał…

Poprzedni komputer miałem właśnie z ATI i się nie wieszał.

ja tylko napisałem jak było w przypadku tamtych dwóch…

jeden był Pentium D 2,8 na ECS DDR2 karta ATI na PCI-E

drugi AMD 64X2 4,2+ na MSI DDR2 karta ATI zintegrowana

co do innych się nie wypowiem bo nie mam styczności z ATI :slight_smile:

XMan , dzięki za podpowiedzi, jednak po przeanalizowaniu komentarzy doszedłem do wniosku, że jednak nie warto ryzykować. Raczej wszystko wskazuje na to, że pozostanę przy obecnym zestawie tzn. CleanGP, CCleaner, AML Free Registry Cleaner, Eusing Free Registry Cleaner, NTREGOPT.

rokko ale tu nie ma się czego bać RegCleaner jest dobry i bezpieczny :slight_smile:

Oniryczny , nie przekonasz mnie. Swego czasu na poprzednich systemach Win Me oraz w2k program spisywał się świetnie, ale co do XP jest wiele negatywnych komentarzy. Oczywiście mogę go przetestować, a później jeżeli będzie coś nie tak, przywrócić rejestr do stanu przed czyszczeniem, ale mimo to na razie nie za bardzo mam czas na eksperymentowanie. Tym bardziej, że jak XMan , wspomniał, program ma problemy z prockami kilku rdzeniowymi.

no ja używam na jedno i dwurdzeniowych i działa…

@rokko : jak masz procesor wielordzeniowy to nie instaluj ponieważ RegCleaner nie działa.

Drobna uwaga - chyba masz za dużo tych ,odkurzaczy" do czyszczenia.

Ja mam wyłącznie CCleaner, Eusing Free Registry Cleaner, Odkurzacz min. + czyszczę ręcznie w regedit

oraz PPM na dysk - Właściwości - Oczyszczanie dysku wystarcza.

Ale to jest osobista sprawa…

Ja również czyszczę w ten sposób, ale nie za pomocą regedit, a za pomocą darmowej wersji Registrar Lite.

każdy używa co chce… własny komputer… własna odpowiedzialność… :wink:

Oniryczny , zgadza się, poza tym każda metoda jest dobra, jak dzięki niej będziemy zadowoleni z efektów i nasz system chociaż o ten 1% będzie szybszy i stabilniejszy :wink: .