Jak zachować linki przed formatem

witam … :))

mam takie małe pytanko wiadomo że każdy z nas nie ma wszystkich adresów www" w glowie wiec cześć z nich jest dodana w jakiejś przeglądarce jako ulubione no i teraz pytanko czy istnieje możliwość zapisania tych własnie ulubionych przed formatem żeby potem wszystkiego od nowa nie szukać a wiadomo że jak sie siedzi na necie to czasami różne linki sie dodaje do ulubionych wiec takie mam pytanko czy istbieje jakaś możliwość zarchiwizowania właśnie tych linków przed formatowaniem kompa czy lapka dziekuje z góry za jakiekolwiek sugestie pozdrawiam …:slight_smile:

Zapisz sobie je na kartce lub w pliku txt i zapisz na nośnik.

no to wiem albo w jakimś pliku txt na inej partycji kazdy po kolei ale nie o to mi chodziło chodzi mi o to jak np w gg serwer albo wszystkie do pliku np.:slight_smile: pozdro

co to jest Backup ??

Z jakiej przeglądarki korzystasz?

Odzyskiwanie Firefoxa

Odzyskiwanie Gadu Gadu

Backup jest to kopia zapasowa w przypadku “padnięcia” przeglądarki (zakładek itp), w komunikatorze kontaktów i tym podobnych. Za pomocą jego odzyskasz wszystko zapisane w tych programach. W przypadku gg możesz wyeksportować kontakty na serwer jeszcze.

Nagrywasz kopie zapasowe na płytę i po formacie odzyskujesz.

jeśli firefox to zakładki>>>zarządzaj zakładkami>>(pozioma balka na górze) importowanie i kopie zapasowe

nie korzystam z żadnej innej przeglądarki tylko korzystam z :internet explorer:

C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Ulubione

Przeczytaj:

viewtopic.php?f=13&t=119111&start=0&st=0&sk=t&sd=a

no dzięki bardzo chodzący człowieczku :slight_smile: sprawdze :slight_smile:

Zapisz sobie jako kopie roboczą na swojej poczcie te linki i po problemie :slight_smile: Pozdro

a jak skopiowaćtakiego linka z forum z inego tematu do inego ja jestem pirwszy raz zalogowany na forum wiec się musze troszke nauczyć hehehehe:)

Zanaczasz dany link kursorem myszki od lewego brzegu do prawego (lewym przyciskiem myszki). Po czym naciskasz prawy przycisk myszki i ta masz kopiuj , następnie wklejasz go w inne miejsce: prawy przycisk myszki - wklej. Dasz radę :slight_smile:

Można też i w ten sposób.

klmn1670556676x.jpg

Łatwiej:

Zaznaczasz adres kursorem myszki (równie dobrze można od prawego brzegu do lewego, nie ma to żadnego znaczenia). Po zaznaczeniu naciskasz jednocześnie klawisze Ctrl i C. Klikasz w miejsce, gdzie chcesz umieścić link i wciskasz jednocześnie Ctrl i V.

Jeśli chcesz na forum dać link z jakimś opisem, np. Wirtualna Polska - robisz tak:

[url=TU WKLEJASZ ADRES]OPIS LINKU[/url]

np.

[url=http://wp.pl]Wirtualna Polska[/url]

[url=http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=2&t=270418]Ten temat :)[/url]

Wyjdzie:

Wirtualna Polska

Ten temat :slight_smile: