Problem z instalacją Adobe Flash Player

Przy oglądaniu plików typu flash (wideo) mam obraz a nie mam głosu . Próbowałem zainstalować Adobe Flash Player 9 i zaczęły dziać się cuda . Obraz powiększył się 3-krotnie , przebarwił , pasek instalacji zatrzymał się w połowie (C:/WINDOWS/system32/Macromed/Flash ) i nie można dokończyć instalacji . Przeglądałem " Bezpieczeństwo i logi HijackThis " na tym forum , ściągnąłem ten program i co mam robić dalej ??? Przy próbie instalacji Adobe Air pojawił się następujący komunikat : This MSI must be launched through setup . Co to jest MSI , jak to znależć i ustawić .Zdaję sobie sprawę , że jakieś świństwo zainfekowało mi laptopka - oczyściłem go już XP Repair Pro i skanowanie za pomocąPrevx CSI

Scan pokazuje , że system jest czysty. Jednak coś dalej jest nie tak. Mam zainstalowany w laptopie ASUS F5R system WIN HP HOME + SP 2 i SP3 . Bardzo proszę , pomóżcie bo sam nie dam rady !!

msi-plik instalacyjny czyli pisze ze musisz odpalic instalke za pomoca setup,ale z reszta chyba ci nie pomoge kolego :frowning:

Tematy :

viewtopic.php?f=2&t=242872

viewtopic.php?f=2&t=257329&st=0&sk=t&sd=a

viewtopic.php?f=2&t=242429