PC Tools Firewall blokuje otwieranie zdjęc z płyty

…mam problem z nim bo nie chcą mi się zdjęcia otworzyc z płyty.Za kazdym razem muszę robić restart.Czy da sie to jakkoś ustawić?Bedę wdzięczny za pomoc bo firewall jest naprawdę niezły jesli chodzi o darmowe firewalle i nie obciąza tak systemu co Commodo Firewall.

Zastanawiam się, co ma wspólnego Firewall z otwarciem zdjęć z płyty :roll:

Jak to się objawia ?

Pokazuje się jakiś komunikat ?

Może płyta źle nagrana ? Przeglądałeś już kiedyś zdjęcia z tej płyty ?

widocznie ma cos wpólnego bo jak go wyłącze to wszystko ładnie chodzi

czecho , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Normalnie nie mogę przegladać zdjęć nawet z komputera jak jest załaczony ten firewall.Zna może ktoś ten problem?Za kazdym razem kończy się restartem PC

Dlaczego kończy się restartem ? Komputer się zawiesza i Ty go restartujesz, czy automatycznie się restartuje, jak chcesz przeglądać zdjęcia ?

Komputer sie zawiesza i muszę go zrestartować.

Odinstaluj PC Tools Firewall programem Revo Uninstaller, wybierając tryb Zaawansowany i usuwając wszystkie pozostałości po programie, jakie Revo odnajdzie.

Następnie zainstaluj Firewalla na nowo.

Jeżeli problem nie ustąpi, to wklej logi z HijackThis i ComboFix -> opis.

Zasady wklejania logów na Forum

seba86mu zrobiłem jak piszesz i chyba pomogło :smiley: ,przynajmniej narazie.Zastanawia mnie jedna rzecz…podczas instalacji tego programu wyskoczył mi komunikat…“Instalowane oprogramowanie nie przeszło testów zgodnosci z systemem Windows XP,umozliwiajacym uzyskanie logo Windows”.Dałem instaluj mimo to.Co to znaczy i czy jet to jakies zagrozenie systemu?

Podczas instalacji Revo Uninstaller pokazał się ten komunikat ? Dziwne :roll:

Nie.

Nie.Moze źle sie wyraziłem.Podczas instalowania PC Tools Firewall.Co to za komunikat?

Chciałem jeszcze zapytać,czy CCleaner nie usuwa tego wszystkiego co Revo Uninstaller?

Witam!

Jeśli chodzi o FireWall mam podobny problem z tym, że mnie zapora blokuje wszystkie nowo zainstalowane programy. Każda próba ich uruchomienia kończy się zawieszeniem komputera. Zmiany dokonywane w ustawieniach nic nie pomagają i na dzień dzisiejszy, chcąc swobodnie pracować, zmuszony jestem przechodzić na zaporę Windows.

Jakiego masz firewalla?

Może spróbój Outpost-a.Ja narzie też szkam najodpowiedniejszego.Teraz właśnie testuję Outposta.Nie jest zły i nie skomplikowany i przedewszystkim po POLSKU