Dziwny Problem uTorrent

Witam, mam problem z tym programem a mianowicie z predkoscia pobierania. Mam neostrade 512 a sciaga mi z predkoscia 4kB/s poprzednio mialem BitCometa i sciagalo jakies 50 / 60kB/s… Przeszedlem na ten program poniewaz bitcomet nie dociagal mi sciagania do konca: widac bylo ze sciaga do konca sciagania pokazywalo jakies 2minuty i te dwie minuty dluzyly sie bez konca… Jak ktos jest chetny to bardzo prosze o podpowiedz, z gory dzieki

ps( w bitcomecie mialem juz 14 level i bardzo duzo punktow )

Po pierwsze zobacz jaki masz limit połączeń TCP/IP, programem XP-AntiSpy (jest wersja PL) zwiększ go do 50-100 połączeń jednocześnie. Znajdź na forach jak ustawić UTorrenta aby najlepiej zasysał na twoim łączu. Nie wysycaj łącza, odpowiednio ustawiaj download i upload. Przetestuj program na wielu torrentach, takich które mają bardzo dużo seedów i peersów. BitComet jest niezbyt miłym programem dla trackerów torrentowych i często jest blokowany.

Prędkość ściągania jest cechą charakter. dla każdego torrenta, zależy generalnie od liczby osób ściąg./wysyłaj i ich ustawień wysyłania (czyli zawsze torrent torrentowi nie równy). Na publicznych trackerach prędkość może się wahać od 0 do max. (ze względu na powyższe). Prywatne trackery najczęściej zapewniają b.wysokie transfery.

Utorrenta polecam bo większość osób używa, natomiast nad Bitcometem zawsze przechodziły gromy, bo używa różnych tricków do podłączania się do seedów i superseedów.

Macieja251 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zmniejsz upload plików do 7/8 kB.

Jak poprzednicy. Zwróć uwagę na ilość seederów.

Łączysz się z kilkoma seedami - prędkość sumuje się i masz wtedy większą.

W ten sposób, gdy Ty ustawisz mniejszy upload, ktoś inny będzie zmniejszą prędkością pobierał od Ciebie.

Ale mogą też postępować tak inni użytkownicy, gdy Ty pobierasz od nich, więc również trzeba to wziąć pod uwagę.