U torrent seedowanie

Witam mam pytanie coc chodzi z tym sedowaniem to wiem ale nie wiem kiedy się ono zakończy gdzie to mogę zobaczyć status seedowania?nobo jak ściągne plik to pisze seedowanie i jest zielona strzałeczka ale nie wiem statusu.pozdrawiam

Seedowanie to udostępnianie całego pliku, np. gdy samemu się już go pobierze -> Wikipedia - BitTorrent.

Prawdopodobnie w opcjach uTorrenta nie masz ustawionego limitu seedowania, możesz tam ustawić wartości domyślne, np. gdy twój uTorrent wyśle już 150% pliku, to automatycznie przestaniesz być seedem.

Po ściągnięciu pobieranego pliku przenieś go z programu i katalogu Downloads w inne miejsce, wtedy nie będziesz go seedował.

Ewentualnie usuń torrent z utorrenta.

Po co usuwać, aby przestać udostępniać plik samemu, wystarczy zaznaczyć plik na liście i wcisnąć klawisz “Stop”, ikona stanu pliku powinna zrobić się szara i plik nie będzie już wysyłany.

Zrób Usuń z listy…

Ale panowie mi nie chodzi o wyłączenie seedowania chce seedować jaknajbardziej tylko chciałbym wiedzieć gdzie jest status seedowania ile zostało do końca seedowania itp?oraz gdzie w ustawieniach ustawia się prędkość seedowania.pozdrawim

Nie ma końca seedowania, zawsze ktoś może chcieć pobrać…

aaaaa taka sprawa a prędkość wysyłania to inaczej seedowanie tak?

Tak

Aha Dzięki za pomoc.pozdrawiam