Nie wczytuja sie napisy do filmów

Gdy właczam film w allplayer wtedy bez problemu wczytuja mi sie wszystkie napisy do kazdego filmu natomiast gdy chce uzyc GomPlayera lub innego odtwarzacza nie w kazdym filmie wczytuja sie napisy dodawałem juz recznie i w ogóle na wszystkie mozliwe sposoby… Wiece moze dlaczego tak sie dzieje i co mam zrobic by wszystkie napisy wczytywały sie?

Napisy powinny raczej mieć nazwę taką jak nazwa pliku filmu

np.

film.avi

film.txt

Adler

Pisz po polsku bo innym zwracasz uwagę a sam robisz byki i z ortografią u ciebie jest bardzo kiepsko .Następnym razem już nie będziesz nikomu zwracał uwagi.

Przeczytaj to

link viewtopic.php?f=2&t=274829&st=0&sk=t&sd=a&start=15 -

i mimo wszystko masz poradę

Folder z filmem i z napisami muszą mieć identyczną nazwę

i jeszcze to przeczytaj

Windows media player a włączanie napisów

metoda 1

Można zrobić to przez filtr ffdshow.- wchodzimy w zakładkę i z lewej strony na liście znajdujemy napisy i odhaczamy - ok i nam czyta film z napisami

metoda 2

Zainstaluj wtyczkę DivXG400 działa z każdym odtwarzaczem

potrzebujesz tego kodeka :

http://www.free-codecs.com/download/DivXG400.htm

Bo to żeby były znaki PL zależy od kodeka/filtra sam w sobie WMP nie obsługuje wyświetlania napisów w filmach *.avi

divxg400 - wystarczyło tam zmienić na polisch i styl środkowoeuropejski i już wszystko gra

jeżeli chcesz bardzo używać programu Windows Media Player to przy tych kodekach które podałem będzie program DirectVobSub który otwiera napisy nawet w WMP

Polecam ci ten odtwarzacz a zapomnisz o problemach z filmami KMPlayer 2.9.3.1428 portable waga ok 40MB środku kodeki i po kłopocie szukać w Google i nie będziesz chciał innych odtwarzaczy znać .

Ok zrobiłem tak jak mi mówiłes i napisy wczytuja sie w WMP :slight_smile: Problem w tym ze chodziło mi głównie o dwa odtwarzacze GOMplayer i NeuView korzystam tylko z nich ze wzgledu na to ze jakosc obrazu jest o niebo lepsza od pozostałych odtwarzaczy a w szczególnosci NeuView jest pod tym wzgledem rewelacyjny.W niektórych filmach napisy wczytuja mi sie bez problemu natomiast w innych nie chca i tego nie rozumiem bo nazwa pliku txt jest taka sama jak folderu :roll:

najlepszy jest według mnie tylko ten KMPlayer 2.9.3.1428 , a przetestowałem je wszystkie.