PROBLEM z instalacją direct X

Witam mam problem z zainstalowaniem direct x. Problem pojawił mi sie po raz pierwszy . zrobiłem reinstalke systemu byłem pewien ze to pmoże ale niestety błąd dalej występuje nie wiem czy tego przyczyną moze byc płytka z windowsem jest juz troche porysowana ale probleów z instalacją nie było. Prosze o pomoc .

system Windows Xp profesional SP 2

Typ procesora AMD Athlon XP, 1666 MHz (12.5 x 133) 2000+

Nazwa płyty głównej Kobian KOB 735

A oto ten błądpost-100701-13856534198758_thumb.jpg

Zajrzałeś do plików wymienionych w komunikacie? Wrzuć je na wklej.org może coś więcej będzie mozna powiedzieć o tym błędzie.

W każdym razie jedno jest pewne - na Windows XP na pewno nie powiedzie się próba zainstalowania DirectX w wersji niższej niż 9, ponieważ taki właśnie jest już zintegrowany z systemem.

napewno nie ruszy directx niższy od 9 ani też wyższy czyli 10 która jest w viście

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c :

viewtopic.php?f=7&t=213229

lukasz1407 , spotkałem się z identycznym błędem na kilku komputerach przy instalacji bibliotek DirectX nowszych niż wersja z listopada 2007.

Błąd pojawiał się przy próbie instalacji DirectX 9.0 z marca 2008 i najnowszych z sierpnia 2008.

Zainstaluj DirectX 9.0c z listopada 2007. Błąd nie powinien się pojawić -> KLIK.

rzeczywiście podziełało dzięki za pomoc

Re: PROBLEM z instalacją direct X


Nowy postprzez ghosthanys w 08.10.2008 (Śro) 9:41

napewno nie ruszy directx niższy od 9 ani też wyższy czyli 10 która jest w viście

ghosthanys a od kiedy to XP ma directx-a 10 co? Vista to Vista a XP to XP nie myl tych dwóch systemów. Puki co Directa 10 mamy tylko na Viscie.

Poza tym niektóre wersje directx 9 wymagają oryginalnego oprogramowania a nie jakiejś lewizny.