Problem z utorrentem

Witam mam netie 1.3mbit adsl i z utorrenta sciaga mi po jakies 10 kb/s sedow polaczonych 40 i perrow tez gdzies kolo 40 a sciaga bardzo slabo prosil bym o jakas konfiguracje do utorrenta

Sprawdź czy masz dobre porty w ustawieniach początkowych utorrenta, może masz jakiś limit właczony, przeszukaj wszystkie opcje.

Ja mam inny problem z utorrent. Mianowicie po chwili ściagania wyskakuje bład CRC, wiem że to coś z danymi. Przy wgrywaniu programów, kopiowaniu, czy ściaganiu z RapidShare nic sie nie dzieje, tylko w utorrent. Szukałem ale nic nie znalazłem, wiem że problemem moze być taśma SATA i kręcony procek, ale taśma była wymieniana, także dwa razy wsadzana odwróconymi końcówkami, a w biosie mam ustawienia fabryczne, nic nie było kręcone. Możecie mi pomóc ??

Przed chwilą sprawdziłem, na innych programach torrent też sie tak dzieje, np. Bitorrent

Bardzo prosze o pomoc dla mnie i dla kolegi co załorzył ten temat

port 46609 i dalej slabo sciaga

VolterixPL ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nie będziesz ściągał szybciej niż inni wysyłają.

Może oni mają ustawione niskie limity wysyłania i nic nie zrobisz.Pozostaje Ci poszukać innego pliku , może będzie miał lepsze transfery.

uTorrent konfiguracja, przewodnik - http://torrent.bajo.pl/956,utorrent,kon … bierz.html