Jeden z programów antywirusowych wykrywa mi 38 zagrożeń

Przez przypadek zainstalowałem Antivirus 2009,i i on skanuje mi komputer i wykazuje że mam 38 zagrożeń,natomiast mam Kasperskiego i on niczego nie wykrywa…Co robić??Mogą być wirusy??Jeśli tak jak je usunąć,Proszę pomóżcie!

Podaj treść komunikatu albo daj zrzut ekranu.

antywirus 2009 to nie av tylko 1 wielki wirus który podszywa się pod av.

przywruć system do daty w której nie miałeś jeszcze av2009 na dysku, jeśli nie pomoże przeszukaj forum gdyż było już wiele topików o tym jak go wywalić…

Nie korzystaj z dwóch programów antywirusowych jednocześnie.

Przeskanuj system skanerem online Dr.WEB CureIt!.

Po skanowaniu wklej logi z HijackThis i ComboFix.

Zasady wklejania logów na Forum

A jak mam wrócić system do tej daty??

Daj logi programów podanych przez seba86mu. System przywrócisz, ale przecież możesz na dobre nie wiedzieć kiedy ściągnąłeś właściwego robaka, więc syf zostanie.

START -> Programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu -> Przywróć system do wcześniejszego stanu -> wybierz datę i moment, do którego ma zostać przywrócony system.

Znaczy się ten program dzisiaj mi sie wgrał…

znajdz i uruchom przywracanie systemu, aby przywróćić system postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi w oknie przywracania systemu.

nic to nie dalo

coflem do dzisiaj rano moze cofnac jeszcze dalej

cofnij parę dni dalej - lepsze to niż w końcu format :smiley:

usunięcie tego badziewa będzie Cię kosztowało trochę czasu…

juz tego nie mam wyczytałem że program Malwarebytes’ Anti-Malware mi to usunie i tak zrobił…a teraz mam pytani czy Kaspersky 2009 jest dobry??

bardzo dobry :slight_smile:

Wykrywalność ma na poziomie 98.4% (wg AV-Test.org), co dało mu 10 miejsce. Dosyć dobry, ale jak widać przepuścił u Ciebie syf.

zmień na avast :smiley:

avast słaby, nawet bardzo osobiście polecam ashampoo anywirus (płatny) lub avire free