Nowy komputer, błąd w grafice

Witam! wczoraj dostałem nowy komputer. Zaintalowałem system XP, wszystkie oprogramowanie itp. Lecz mam problem z Sterownikami Nividia. Mam Karte Nividia Geforce 9600GT od gameworld. Gdy chce zainstalowac sterowniki z płyty od gameworld to po instalacji i po ponownym włączeniu komputera. Wywala error o reinstalacje drivera i rozdzielczość wynosi 800/600 i 4 Bity koloru… Nie da się tego zmienić. Reinstalowałem stery i nic… Po wykasowaniu ich jest ok ale grafa chyba potrzebuje sterow co nie? co robic? prosilbym o linki do odpowiednich sterow pod te karte, direxa 9.0c i direxa3d

Przed instalacją sterowników do karty graficznej zainstalowałeś najpierw sterowniki do chipsetu płyty głównej ?

Podaj dokładną treść tego komunikatu.

Nie mam tego komputera teraz u siebie dzisiaj pod wieczór ci powiem treść. Jak moge sprawdzic czy te stery zostaly zainstalowane ;)?

Pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

Podamy Ci link do sterowników do chipsetu. Zainstalujesz je, a następnie zainstalujesz sterowniki do karty graficznej.

Niestety nie mam na tym komputerze dostępu do internetu. A te stery co mi dacie zgram na pendrive i tam zawioze w sobote dopiero… :slight_smile: