PC studio - przesyłanie danych

Witam wszystkich,

Jako ze mialam potrzebe zgrac pliki na telefon, a nie mam aktualnie karty pamieci. Postanowilam wyprubować program ktory otrzymalam wraz z telefonem.

Zainstalowalam programik USB driver, nastepnie PC Studio (wersje 3.1). Jednak mialam liczne problemy z nim. Zrobilam pelna aktualizacje tego programu, jednak nadal wystepuja problemy w postaci (screeny powiedza wiecej :stuck_out_tongue: ) :

Pierwszy napotkany błąd, zaraz po kliknieciu “Phone Explorer” i przeniesieniu jakiegos pliku do okna (zdaza sie ze zaraz przy kliknieciu “Phone Explorer” pojawia sie ten blad ze telefon nie jest podlaczony):

http://img87.imageshack.us/img87/5021/1jpgtt1.jpg

Chwile pozniej komuniakt zanika i pojawia sie puste okna:

http://img87.imageshack.us/img87/7018/1jpgnm5.jpg

Chcialbym tylko powiedziec ze telefon jest podłączony. “Phone Explorer” działa na zasadzie telefon -> PC, moge także usuwać pliki z Telefonu.

Zaraz po tym błędzie mam lekkie problemy z ponownym połączeniem się z telefonem. Musze albo wyciagnac wtyczke USB, albo uruchomic ponownie program.

Moim drugim problemem w tym programie to zaraz przy kliknieciu “Multimedia Manager”:

1jpgvs2.jpg

Juz sama nie wiem co mam zrobic zeby przesylac PC-tel. pliki :frowning:

_____________________________________________

ja miałem w samsungu z300 podobnie, musiałem “zarejestrować” swój telefon w tym programie, podając imei telefonu, żeby wszystko działało

Niby gdzie zarejestrowac? Tam nie ma zadnych pól do wypełnienia.

Zerknij w ustawieniach USB czy nie masz czasem pamieci masowej ustawionej.

Byc moze cos w tym musi być ze mam ustawiona masowa, moszesz napisac jak to mogę sprawdzic? :slight_smile:

Rozumiem, ze to jest instrukcja do telefonu? :smiley:

Mam samsunga, a w tym telefonie nie mam czegos takiego :roll:

kolotolo , zapytam więc inaczej: jaki masz model tego samsunga?

e-900

kolotolo ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Teraz ten program w ogóle nie wykrywa mi komórki, ale windows wykrywa. :shock:

Może jest jakiś inny skuteczny program, dzięki któremu będe mogła wgrywać i ściągać pliki?

kolotolo , skoro system wykrywa komórkę, to poszukaj pamięci masowej w ustawieniach, wtedy możesz normalnie przesyłać pliki bez potrzeby instalacji programów.

Wlasnie w tym rzecz ze ten model samsunga nie ma w ustawieniach, czy pamiec masowa czy co innego.

Szukalam sama, siegalam po instrukcje i szukalam po google. Bez rezurtatów… :shock:

Nie wiem… moze trzeba jakis kod wprowadzic? :roll:

Bez problemu moge przesyłaś pliki na komórkę kiedy masz karte pamięci, ale chce sie dowiedzieć co zrobić bez karty.