Podrobiony pendrive?

http://hacking.pl/pl/news-15152-Uwaga_n … rivey.html przeczytałem dziś ten artykuł i pomyślałem o swoim pendrive 8gb który po wrzuceniu większej ilości rzeczy nie widzi ich … sprawdzałem ten dysk programami i wyszło mi ze po około 3gb zwiększa mi się prędkość odczytu czy tam czegoś dokładnie nie wiem czego ale właśnie w tym miejscu okolu jest granica do której mogę bezpiecznie wrzucając rzeczy… czy jest jakaś metoda na sprawdzenie lub naprawienie usterki??

Wszystko możliwe w naszym kraju #-o

Co do naprawy musisz przeprogramować odpowiednio pamięć Flash.

Co do podrobionych pendrive’ów = tak to już jest, że nasz kraj jest pełen obłudnych, fałszywych, liczących na zysk i śmierdzących brudem ludzi; są to przeważnie menele szukające sposobu na zarobek na taniego jabola

Niestety nasza ojczyzna staje się marketingowym bazarem, na którym można już kupić tylko nic nie warte podróbki produktów z napisem Made in China, z którego jeszcze nie dawno śmialiśmy się. Jeśli sytuacja się nie zmieni, Polska będzie kojarzona, popierając Aldena , z krajem ludzi dla których zysk znaczy - tlen. Ech… Można by było pisać wiele, szkoda.

Może masz paragon to idź i zażądaj zwrotu kasy.

Ps. Mój nick odmienia się bez apostrofu :slight_smile:

niestety zagubiłem gdzieś paragon …

jak mógłbym przeprogramować pamięć flash ?

HD Tune :

Error scan: 0 bad sectorow wszystkie kwadraciki zielone.

temperatura 39 st. C

18786975qj8.th.jpg

HD Tach

95905387vk1.th.jpg

i tu właśnie widać ze coś się zmienia i właśnie do momentu tej zmiany jest dobrze a dalej jak już wrzucam to pliki szwankują.