Xp na viste

witam. Wiem e tematy były już poruszane ale chce jeszcze o cos zapytac dodatkowo. chciałbym przerobic xp na viste graficznie. Czyli przes skiny i programy. Ale szukam takiego programu króry to odinstalowaniu zostawia wygląd visty. Bo po co mam trzymać jakiś program i sobie komputer spowalniać. to zna ktoś taki sposób???

pozdrawiam

to chyba tylko pobranie jakiegoś XP Theme stylizowanego na Viste i wgranie go wbudowanym mechanizmem do zmiany kompozycji.

Zainstaluj VisteMizer , kompletnie zmienia wygląd i nic nie zostawia z Xp .

Korzystałem z niego z 10 miesięcy zero kłopotów .

Ja bym radził ogólnie się wstrzymać!

http://www.instalki.pl/programy/downloa … timate.php

Keymen jest trochę racji w tym co mówisz, kiedyś wgrałem jakiś program, który całkowicie przerobił mojego XP na Viste ( stylizacyjnie). Po odinstalowaniu programu zaczął mi się sypać musiałem robić recovery :frowning: także…hmm

Wiem, też miałem takie przygody i doszło aż do REINSTALKI :o

Heh Vistamizer kompletnie podczas odinstalacji tego programu nie pozostawia po sobie śladu

Bez instalacji jakiegokolwiek programu uzyskujemy ten sam efekt, nie wpływając na szybkość pracy systemu.

Pobieramy uxthemepatcher, uruchamiamy go, restartujemy komputer.

Pobieramy styl Visty, rozpakowujemy, kopiujemy tylko zawartość folderu themes do C/Windows/Resources/Themes

W folderze Vista VG ultimate jest plik stylu .msstyles- klikamy na niego dwukrotnie, otwiera się okienku wybory stylu, więc sobie ustawiamy co chcemy i klikamy ok.

Do tego pobieramy ikony, kursory i dźwięki

Ew można poszukać dodatkowych efektów, ale one będą muliły system.

jeżeli to ma być tylko zabawa w stylizację Visty to również odradzam.Komputer będzie wolniejszy.Może ładniej będą okienka wyglądać ale komu zależy na tym żeby coś było kolorowe.System ma śmigać a nie ładnie wyglądać.