Gta IV Save Problem

Witam

Przed formatowaniem komputera zapisałem save gry.

Teraz chcę wrzucić w

C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames

i jak wrzuciłem odpalam grę i jak wczytuje grę to wyskakuje błąd: “Load failed. Check your hard drive”.

Proszę o pomoc

a może profile zapisują się w katalogu z grą. Same Save na dysku c: to nie wszystko

To co mam zrobić ??

już chyba nic:)

zapisy w większosci gier znajdują się w moich dokumentach… jesli jest tak i w gta4, to wklej save’a do Moje dokumenty ->gtaIV :slight_smile: a jesli nie to nie wiem:P chyba, że wklej do folderu z gta… powienien byc folder save games albo cuś :slight_smile:

A nie zainstalowałeś teraz czasem innego systemu ?

*Savy trzreba chyba zgrywac wraz z plikami do konta gfw.

Tak robiłem formata systemu.

a oco chodzi z Savy trzreba chyba zgrywac wraz z plikami do konta gfw

Chyba wiem.

Savy zapisuje się często w folderze z daną nazwą profilu. Zauszmy miałeś profil Jaś. To savy powinny znaleźć się w folderze C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames\Jaś\

spróbuj stworzyć folder z nazwą profilu i tam wrzucić save. Jak to nie pomoże, to może nie skopiowałeś kilku plików.

nic nie pomogło.

To najprawdopodobniej nie masz plików.

A ten folder nazwałeś z polskimi znakami? Jeśli tak to spróbuj bez polskich znaków.

Skopiowałem cały folder Rockstar Games

Folder skopiowany Rockstar Games wygląda tak :http://img389.imageshack.us/img389/4903/gtawx9.png

A oryginalny tak :http://img363.imageshack.us/img363/6750/gta1ev7.png

a ja usuwałeś grę ( o ile nie poszedłeś na łatwiznę i nie zrobiłeś fromat:x ) to tam jest opcja że ma Ci pozostawić save. Widocznie pominąłeś to pytanie

nie usuwałem gry formata dysku robiłem.

Ale sam skopiowałem save

sądzę już nie odzyskasz tego co miałeś:)

save mam ale jak wrzucam do folderu i dopalam grę to wyskakuje błąd

ale brakuje Ci plików które były częścią save’ów

Skopiowałem cały folder Rockstar Games

z

C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames

ale napisałem Ci wcześniej że prawdopodobnie było coś jeszcze w katalogu z grą.

Witam, przybywam z odsiecza dla wszystkich tych którzy mają problem z wgraniem save’ow do GTA IV. Sam miałem ten problem i postanowiłem poszperac w necie i znalazłem. Pierwsza rzeczą którą trzeba zrobic to odpalić gre zrobic pierwszą misje i zapisać, nastepnie wychodzimy z gry wklejamy nasze save’y do tej lokalizacji C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames (musimy mieć zaznaczoną opcje pokaz ukryte pliki i foldery), nastepnie ściągamy programik o nazwie „XLive Wrapper” np. stąd http://www.gtavision.com/index.php?sect … ad&id=1285 kopjujemy 2 pliki bez pliku tekstowego do folderu z grą uruchamiamy CopyXLiveResources.exe dajemy TAK, odpalamy gre i znowu dajemy TAK. Uruchomi nam się gra dajemy LOAD wczytujemy nasz save a nastepnie zapisujemy gre tak jak to zawsze robiliśmy. I od tej pory możemy się cieszyć nowymi save’ami. PAMIETAJCIE ŻEBY ZAPISAC GRE (i z tego zapisu odpalać) PO WCZYTANIU Z NASZEGO SAVE’A BO INACZEJ BĘDZIE WAM KOLYSALO KAMERKA. U mnie wszystko smiga ze az miło pozdrawiam.