Kolorowe pasy na ekranie - help!

Witam

Od jakiegoś czasu na ekranie pojawiają mi się paski. Wygląda to tak:

http://img116.imageshack.us/my.php?image=error1vk9.jpg

Kiedy komputer się włancza to przez pierwsze pare minut, czasem dłużej nie ma żadnego problemu. Dopiero po jakimś czasie pojawiają się pasy jak na załączonym screenie - najczęściej u góry ekranu albo jako pozostałść po zamnkniętych oknach lub menu Start. Zdaża się także że połączenie między kompem a monitorem zostaje przerwane - czasem na 2/3 sekundy i wraca a czasem nie wraca i trzeba zrestartować kompa.

Co może być przyczyną problemów czekam na rady. pozdro

a gry chodzą ??

spróbuj przeinstalować stery od grafy

jaka karta

itd .podaj jakieś konkretniejsze info

Z programu Everest Ultimate podaj odczyt z czujników (w programie komputer->czujnik).

Uaktualnij sterowniki od karty graficznej.

Zbieraj na nową karte bo masz zimne luty pod GPU lub pamięciami.

problem może być w monitorze albo w obsłudze jpeg albo wadliwe pliki sterownika ale ciekawi mnie ze pasy są na zdjęciu a nie na całym ekranie ikony wydają się być nie naruszone dlatego stawiał bym na problem softu.

dlatego sam sobie odpowiedz czy coś ostatnio instalowałeś , czy masz dodatkowy program do obsługi pulpitu czy masz wgrane wszystkie potrzebne pliki od karty graficznej,

Sprawdź czy problem pojawia się przy mniejszej rozdzielczości zmień zdjęcie na pulpicie na takie by była podobna rozdzielczość.

jednak problemu ze sprzętem nie można wykluczyć :expressionless:

Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej i pomogło - przynajmniej narazie - dzieki za pomoc