Odzyskac archiwum GG

Chodzi mi o to czy nie da się jakos odzyskac rozmów z archiwum GG (tak z 3 miesiacy) Wiec tak bylo to pisane na GG na laptopie,a chodzi mi o to czy nie dało by sie ich przywrócic jakos na gg w innym komputerze :slight_smile: ??

Na laptopie sie same skasowały nie wiem czemu :expressionless:

tetlejkaa , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

no pewnie że się da. przenosisz poprostu plik archiwes czy jakos tak. to bedzie w documents&settings>nazwa_twojego_konta>Dane aplikacji>Gadu-Gadu

Podmiana (Vista).

C:\Users[profil]\AppData(folder ukryty)\Roaming\Gadu-Gadu\backup[profil] archives.dat

do:

C:\Users[profil]\Gadu-Gadu[profil]

Wcześniej kopia zapasowa całego katalogu Gadu-Gadu. Nie ma gwarancji że dane z 3 miesięcy będą.

XP

C:\Documents and Settings[Nazwa konta]\Dane aplikacji (folder ukryty)\Gadu-Gadu\backup[profil] (kopiujesz ten katalog) i wklejasz do:

C:\Documents and Settings[Nazwa konta]\Gadu-Gadu (najpierw usuwasz “stary” katalog z twoim profilem) -> restart gg

Znalazłam plik archives tyle ze gdy klikam zeby sie otworzyl to sie nie da i pisze" otworz za pomoca" i “anuluj” co teraz ? :wink:

poszukaj w necie programu o tej nazwie ggundel jak znajdziesz to napisz to dam ci instrukcje

tu masz instalator wsadzilem specjalnie dla ciebie http://odsiebie.com/pokaz/1649487—d644.html jak cos to pisz na pw