Skype nie słyszy jak mowie

Pomocy - nie slysze wlasnego glosu jak wykonuje rozmowe testowa. Zrobilam wszystko tak jak w instrukcji (tzn panel sterowania - ustawienia dzwieku - ustawinia audio itd) Sprawdzalam tez w akcesoriach i wogole nie dziala nagrywanie dzwieku (niezaleznie od skypa) Co ja mam zablokowane?

Gutek_s , podłączasz mikrofon z przodu obudowy czy z tyłu do panelu? Może mikrofon nie jest sprawny?

Mikrofon podlaczam z przodu (tylko tu jest miejsce) mikrofon jest chyba sprawny bo probowalam tez na tym wbudowanym

Szkoda że nie napisałaś jaki system, płyta główna i karta dżwiękowa.

Zawsze oprócz problemu dodawaj odpowiednie dane komputera.

Jeżeli masz kartę dżwiękową Realtek to sprawdż zaznaczenie v Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego :

viewtopic.php?f=19&t=306625

Jeżeli nie pomoże to musisz podać p/w dane.

Masz rozmowy tekstowe to chyba nic nie masz zablokowane na Skype. :slight_smile:

Dodatkowo przeczytaj ten temat i wszystkie podane tematy :

viewtopic.php?f=2&t=234388

A gdzie ja moge to wszystko sprawdzic? Znaczy ta karta to Realtek, system XP ale gdzie to “Wylacz wykrywanie gniazda…” i plyta glowna?

Podałem link : viewtopic.php?f=19&t=306625

Dwa razy klik na brązową ikonkę sterowników w tray`u Menedżer Realtek HD Audio lub w Start -> Panel sterowania -> Realtek…Konfiguracja audio HD / również brązowa ikona /.

W podanym temacie masz screeny…

No niestety nie mam czegos takiego jak Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego U mnie w tym Menedzeze jest Enable popups dialogs, when device has been plugged in i jest to odptaszone :frowning:

Przetłumacz co to znaczy a jeżeli jest to co powinno być to Zaptacz -> Zastosuj -> OK. :slight_smile:

O rany ale chyba zaczelo dzialc W tej brazowej ikonce od Realteka w Mikserze mialam wyciszone Mic Volume i Stereo Miks Dzieki za pomoc XMan.

Mogą być jeszcze inne problemy - służę pomocą w tym temacie. :slight_smile:

Powodzenia.

XMan.

Edit : masz starsze sterowniki i dlatego w ,english". :slight_smile:

Nowsze są już w ,polish" - jeżeli wszystko będzie działać dobrze to lepiej ich nie zmieniaj.

Gutek_s , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif