Problem z internetem - strony lubią się nie wczytywać

Hejka, trzy dni temu stawiałem system na nowo, zainstalowałem sobie Windows Seven i co jakiś czas mam problem ze stronami. Z początku nie mam w ogóle neta, mam 2 połączenie z którego żadne nie działa, potem po restarcie działa, ale jest już tylko 1 połączenie (te działające). Strony lubią się nie wczytywać, najpierw ładuje się długo aż wywala błąd, potem klikając odśwież od razu wywala błąd, tak jakbym w ogóle neta nie miał. Używam najnowszego Firefox’a, ale na IE też się takie coś dzieje. Ogólnie internet muli, otworzyłem Google i 5 innych zakładek to załadowała się tylko ta 1 a reszta błąd i przez małą chwile nie mogłem na nie wejść. Może to wina Windows’owych sterowników, bo obecnie nie ma chyba pod Seven sterowników do karty sieciowej. (płyta główna Gigabyte GA-EP35-DS3P)

Być może wina leży po stronie Twojego dostawcy neta - skontaktuj się z nim. Jeśli okaże się, że to nie problem u dostawcy to wtedy szukaj przyczyny gdzie indziej :wink:

Zapewne nie, ale te od Visty winny działać.

Jaki dostawca? Kabel/radio?

Dostawca Netia 1Mbit/s

Radiówka (WiMax lub jakoś tak)

Już na Viście miałem problemy z internetem przy uruchomieniu, dokładnie takie same jak teraz, ale póniej internet nie zacinał

a spróbuj użyć adresów open DNS w ustawieniu połączenia [miałem dokładnie ten sam problem pod Vistą z angielską siecią] :slight_smile:

208.67.222.222

208.67.220.220

Gdy mam coś nie tak z internetem to dzwonie albo wybieram się do servisu i dowiaduje się wszystkiego.

Klient płaci,klient wymaga.

A po co mam iść do serwisu ?? Zadzwonić to ja moge rozumiem, dostawca neta.

To dzwoń do tego dostawcy i wróć tu, jeśli to nie ich wina :stuck_out_tongue:

Czy lampka od WLAN na moim routerze D-Link DI-524 ma prawo mrygać (nieregularnie, jakby ktoś neta brał) skoro ja nie używam (bo mam po kablu), ani nikt z mojej rodziny. Moim zdaniem ewidentna kradzież netu była ??

może masz jakieś programy uruchpomione, których bys wcale nie chciał. wyłącz przeglądarkę, gg i wszystko co korzysta z sieci. odpal w wierszu poleceń netstat albo zobacz w netmeter (taki program) czy cos nie generuje ruchu