Wykrywanie adblock

Witam

Chodzi mi o sytuację np na tej stronie

http://bramka-sms.com.pl/

Czy da się coś zrobić aby wyeliminować sytuację w której wyświetla się komunikat informujący aby wyłączyć adblock i być skazanym na oglądanie reklam ?

strona żyje z reklam, dzieki temu możesz wysyłać smsy :wink:

Ja posiadam rozbudowny filtr reklam i nie widzę ani komunikatu ani reklam :wink:

IMO użycie odpowiednich filtrów wystarczy:

np. zawsze przeze mnie polecany:

[Adblock]

/(/ad[\.sdv][^o])|(/ad/)/

/(advert|click|gemius|ban*er|view.atdmt.com)/

/\D(588|468|234|160|120)x(600|400|120|90|60)\D/

Wyłącz blokowanie tylko na tej stronie - i po kłopocie.

Nie chcą wyłączać ad blocka bo chyba nie w tym rzecz by wyłączyć i cieszyć się masą reklam na stronie , zwłaszcza ze raczej i tak w nie bym nie klikał .

Jak dodać

[Adblock]

/(/ad[\.sdv][^o])|(/ad/)/

/(advert|click|gemius|ban*er|view.atdmt.com)/

/\D(588|468|234|160|120)x(600|400|120|90|60)\D/

W opcje ad block dodałem nowy filtr , zapisalem w notatniku ten filtr i zaimportowałem jednak wciąż monit o wyłączenie ad blocka się pokazuje . Jakieś inne sugestie ?

wklej ten “kod” do notatnika, zapisz pod dowolną nazwą, kliknij na AdBlock Plus>Ustawienia Filtry>Importuj filtry i wskaż zapisany wcześniej plik, teraz tylko kliknij na Nadpisz i gotowe.

Nic z tego, z początku filtrował. Po kolejnym wejściu nadal widnieje ramka.

master_zonk6 możesz podać ten rozbudowany filtr? Czy jest to ten sam?

Potwierdzam informacja o wyłączeniu dodatku chwilowo znika , po czym ponownie się pokazuje . Może ktoś znajdzie skuteczny sposób ?

możesz też dodać ewentualnie wyjątek dla tej witryny, ale wtedy jesteś skazany na reklamy.

Ewentualnie może jeszcze filtr master_zonk6 coś poradzi

// Trochę pokombinowałem i pozbyłem się problemu chyba w najprostszy możliwy sposób a mianowicie skorzystałem z dodatku do adblocka element hiding helper . Wskazałem niechciany komunikat , u dołu i po prawej niewidoczne elementy i zadziałało

Witam

Czytam i czytam jak tu wyłaczyć adlocka… na MOJEJ bramce :))

Mechaniz jest tak zbudowany, że się automatycznie “uczy”. Dodanie nowego filtra spowoduje wyłacznie reklam na kilka wejść, jednak znowu zacznie działać bo się dostosuje do nowego środowiska…

Napiszę jasno… Komu się nie podoba, że są reklamy nie korzysta z bramek komecyjnych, gdzie się płaci za sms-a powyrzyj 15 groszy

Pozdrawiam