Jak to zrobic? prosze o wskazówki - mts na avi lub inne

mam nagrany material video z imprezy… jego parametry to:

Video: 1920x1080x12; 25,000fps interlaced; [czas na grania]

Audio: 48000Hz; 5.1 surround (stereo downmix); dolby ac-3

chcialbym przerobic takie pliki na filmy które bede mogl puscic normalnie na komputerze lub tv oraz wypalic zainteresowanym na dysk…

do dyspozycji mam program Sony Vegas Movie Platinum 9…

jak przekonwertowac te pliki aby osiagnac zamierzony efekt? jakie parametry dobrac kompresji?

moge skorzystac ewentualnie z innego programu jesli ktos poda nazwe i bedzie mu łatwiej to wylumaczyc na innym przykladzie… chcialbym wyposrodkowac to wszystko pomiedzy dobra jakoscia obrazu a niezbyt duzą wieloscią pliku…

czy moge prosic kogos o pomoc i wskazówi?

z góry dziekuje )

osobiście korzystam z tego Total Video Converter 3.11 super w opcjach wybierasz formaty przerabia wszystko

link -http://download.chip.eu/pl/download_pl_873290.html reszta w Google

1 - uruchamiamy program

2 - naciskamy New Task

3 - import file - otworzy sie folder szukasz filmu

4 - wybierasz film do przerobienia

5 - jak naciśniesz na film otworzy ci sie duży ekran z rodajami conwersji

6 - wybierasz - DivxXvidAvi

7- po otwarciu wybierasz format jaki chcesz [ Jeśli masz odtwarzacz DVD to zobacz czy czyta DivxAvi czy XvidAvi to ważne

żebyś później nie krzyczał że przerobiłeś film a nie chce ci go odtworzyć na odtwarzaczu DVD bo w komputerze nie ma problemu on przerabia na wszystkie formaty

8 - poszukaj tam takiej funkcji - Output File - wybierasz folder do którego ma zapisywać przerobione filmy jak nie masz to sobie zrób i na stałe będzie ci je tam przerabiał

9- po zrobieniu wszystkiego naciskamy - Convert Nov

Zobacz też darmowy program Super C.

niestety wyskakuje mi okienko:

error while opening codecfor output stream “xxx” - mayby incorrect parameters such as bit_rate, rate, width or height :confused:

co z tym fantem robic?

dane pliku po lewej stronie to:

File Name: E:\00042.MTS

Format: mpegts

Duration: 00:00:11.9

Start Time: 0.452 s

Bit rate: 12125 kbit/s

Video: h264, yuv420p, 1920x1080

Audio: ac3

plik testowy - najmniejszy jaki mam z nagranych wzialem do testow czy wogle pojdzie tym sposobem…

yozz84 , a wpisz w google konwerter to co masz na to co chcesz mieć, ściągnij programik i przerób.