AntyVirus pod Viste!

Witam, mam pytanie co do anty virusa pod vistę. Słyszałem jakiś czas temu na tym forum, że najlepszy jest NOD32. Ściągnąłem sobie program z internetu i niestety nie mogę zrobić aktualizacji tego programu, ponieważ NOD informuje mnie, że tak owa jest zbędna. Coś innego mówi system Vista, tzn. alert zabezpieczeń alarmuje mnie, iż program antywirusowy wymaga aktualizacji. Czy ktoś wie jaki jest problem? A może polecacie jakiś inny program antywirusowy, np kaspersky, bądź norton???

Kaspersky używam bardzo długo i nigdy mnie nie zawiudł :wink:

A może byś użył opcji szukaj! pełno tematów o tym było.

Avast! 4.7 świetnie się sprawdza pod tym systemem i jest darmowy.

właśnie szukałem i niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, a jeśli chodzi o avasta to podobno nie sprawdza się najlepiej i pewnie dlatego jest darmowy.

U mnie było dokładnie tak samo. Będziesz musiał przez on-line aktualizować viste i wtedy problem zniknie jak bańka mydlana :slight_smile:

właśnie zrobiłem aktualizacje i niestety nie pomogło, w zaporach mam taki komunikat: “program esed nod32 antyvirus system 2.70 zgłasza, że może być nie aktualny. centrum zabezpieczeń nie otrzymało programu, który umożliwi rozwiązanie tego problemu”. A jeśli chcę aktualizować program nod32, to program piszę: "Your version is up to date, not up date necessary. I co to może być? w czym tkwi problem???

Ja mam NOD32 i działa jak złoto pod Vistą

jeśli chodzi o version of virus to mam 2129.

Złączono Posta : 20.03.2007 (Wto) 20:31

a skąd ściągnełeś ten program? może ja mam jakiś nie wypał?

No pewnie bo pirackie wersje zawsze źle działają :smiley: idź do sklepu, kup orginał i będzie wszystko ok

Pamiętam kiedy instalowałem nod32 i próbowałem ręcznie wymusić aktualizacje z nod32 nie dało się. Dopiero w następnym dniu automatycznie aktualizował. Spróbuj na pasku zmienić date na jutszejszy dzień i restart. Chyba, że zaczekasz do jutra.

Wersje testową mozna ściągnąć tu

http://www.nod32.pl/pobierz.html

Co do pierwszej aktualizacji to czasem należy wybrać inny serwer.

Polecam OneCare Live, jako jedyny naprawdę najlepiej dopracowany jest pod windows Vista.

effe

Nie napisałeś także czy masz wersję PL czy EN Visty

mam polską

Złączono Posta : 20.03.2007 (Wto) 22:01

co znaczy inny server?

Cypisek_64 , napisał o trudnościach z pierwszą aktualizacją, więc podpowiadam:

W zakładce aktualizacja wybierasz ustawienia i tam zmieniasz serwer z jakim ma się połączyć NOD żeby pobrać aktualizacje. Później zmień na automatyczne.