Zacinający, przerywający dźwięk

Witam wszystkich na forum!

Otóż mam problem. Wszystko pięknie chodziło, aż do dzisiejszego dnia. Kiedy słucham muzyki na jakimkolwiek playerze dźwięk się zacina a nawet zawiesza programy. Reinstalacja sterownika nie pomogła, co mam robić?!

Z góry dziękuje za pomoc

a może tak więcej szczegółów ? instalowałaś jakąś aktualizacje ?

na biezaco aktualizuje i instaluje … karta muz zintegrowana a plyta gowna to abit kn9s

ftp://ftp.abitshop.com/pub/driver2/real … a_r164.zip

te czy inne stery?

tak te sterowniki sa zainstalowane

czy nikt nie potrafi pomóc???

Witam

Mój komp to Dell XPS m1730

procek 2,8GHz, 4GB ram, GF 8800M GTX sli, Windows Vista (org), karta muzyczna to: SigmaTel High Definition Audio CODEC

Problem mam taki jak w tytule, podczas takich gier jak Wiedźmin albo Fallout (działają mi płynnie na max detalach) nawet jak ustawie na minimalne detale, przycina mi dźwiek muzyki co parenascie sekund, czasem glos lektora wydaje sie metaliczny.

Czy jest jakas rada jak sobie z tym poradzic? Użyłem tego tricku w zaawansowanych opcjach wydajnosci, aczkolwiek nie pomoglo…

Czy ktoś ma jakieś pomysły? Bo dla mnie jest to mocno frustujące że taki sprzęt i sie to przycina.

Co do procesora, w grze wkazuje zuuzycie 98% wiec mniemam że nie wyrabia z obróbką dźwięku, w grach takich jak CS, Starcraft, Need for Speed Undercover, World of Warcraft, wszystko działa ok, tylko Fallout 3 i Wiedźmin mają takie problemy =/

P.S Jako ciekawostke dodam iż jak włącze WMPlayer albo WinAmpa, to te odtwarzacze także mają problemy z obróbką dźwięku podczas tych gier.

lepiej pozno niz wcale :stuck_out_tongue:

wylacz autotunning TCP - czesto pomaga

Czy to chodzi o taką komendę w wierszu poleceń?

netsh interface tcp set global autotuninglevel=disabled

Dobrze zrozumiałem? I co mi to da jeśli chodzi o dźwięk… :stuck_out_tongue:

Jeśli tak to nie goli ;/

W ustawieniach swej karty dźwiękowej zmniejsz częstotliwość próbkowania.

Na jaką żeby było dobrze? Obecnie mam:

beztytuumb0.th.jpg

Dodane 08.02.2009 (N) 21:41

Mam pytanie, czy przy moich dyskach kopiowanie z partycji na partycje, 33,3MB/s to dobry wynik, normalny, czy słaby? Czesto nawet spada do 16,7MB/s ;/