Instalacja Visty: "STOP: d0000144 Unknown Hard Error&qu

Otóż przy instalacji Visty, po pierwszym resecie wyświetlił mi się bluescreen z napisem: STOP: d0000144 Unknown Hard Error Unknown Hard Error. Próbowałem partycje wyleczy ScanDiskiem ale nie udało się, także przez program “Acronis Disk Director Suite”. Co mam zrobi aby móc zainstalowa ten przeklęty system??

Usuń wszystkie partycje, założ na nowo partycje i zrób pełen (dokładny) format. Formatuj w systemie zapisu plików NTFS.

Złączono Posta : 23.08.2007 (Czw) 21:12

Jest też inny, “lżejszy” sposób. Prawdopodobie masz problem z wirusem. Tutaj jest opisany ten sam problem, ale z WinXP (po angielsku): http://www.castlecops.com/t140216-STOP_ … Error.html

A nie można np. usunąć tylko tą partycję z Win Vistą?? Bo nie chciałbym robić ogólnego formata.

Nierobiłem tak ale zapewne się da… Zapodaj płytke z XP włącz ten dosowski instalator a następnie skasuj partycje z windowsem i zrób ją od nowa formatując na NTFS i potem załaduj viste na to miejsce…

p.s. jak bym tak zaczoł… jakby niedzialało to bym kąbinowal dalej… więc powodzenia :ok:

Usunięcie partycji i utworzenie jej na nowo nic nie dało :frowning: . Vista chyba musi poczekać. Na Crysis’a!!