Skrót klawiszowy w CCC

Hej, mam zainstalowaną wersję podstawową programu ATI catalyst, w którym to nie mogę napisac małej literki Ć, próbowałam odszukac w CCC i wyłączyc ten skrót albo zmienic ale nie mogę… proszę o radę

Pozdrawiam

Justyna

viewtopic.php?f=7&t=248571&p=1659337&hilit=catalyst#p1659337

viewtopic.php?f=2&t=234553&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Dzięki, przeczytałam posty. Ale w tej wersji podstawowej catalyst nie mogę znalezc ustawień gdzie ten skrót mogłabym wyłączyc… są jakies tylko szybkie ustawienia i tyle

Witam , zapewne masz włączony widok podstawowy . Zmień na zaawansowany i w "klawisze dostępu " kliknij wyłącz .

Dzięki, a możesz mi podpowiedziec jak ten widok zmienic… ?

Otwierasz CCC /czego chcesz użyć ? / zaawansowane /dalej .

nic takiego nie ma… otwieram… i funkcje jakie mam:

-kreatorzy prostej konfiguracji

-szybkie ustawienia

-centrum informacji

słowa zaawansowane brak i jeszcze u góry: catalyst control center - podstawowy

A u mnie jest tak :

U góry też CCC - podstawowy

Czego chcesz użyć ? 2 opcje do wyboru :

  1. Podstawowy /kreatorzy prostej konfiguracji oraz szybkie ustawienia/

  2. Zaawansowane

Wybieram “zaawansowane” i klikam dalej , wyskakuje informacja z prośbą o potwierdzenie “tak” i mam widok zaawansowany .

Sorki , że nie mogłem pomóc , powodzenia .

ps.

A to : Wersja Catalyst® Control Center 2007.1102.1206.19723

Start -> wszystkie programy -> Catalyst Control center -> CCC - zaawansowany

następnie… u góry masz klawisze dostępu, LPM na nim i odznacz włącz klawisze dostępu. Dla pewności wejdź jeszcze w menedżer klawiszy dostępu i odznacz ptaszek przy “uruchom catalyst control center”, dodatkowo zmień klawisz skrótu (zaznacz i opcja edytuj) na np. Ctrl+Alt+Shift+W

Jeszcze jedno, UAC musi być włączone lub dokonaj tych modyfikacji spod konta admina.

Powodzenia

Ja nie wiem… ta wersja catalyst jest skrócona… wchodzę w CCC i nie ma zadnej opcji zaawansowany tylko jakieś okienko z podstawowymi funkcjami, jak mam zmienic na zaawansowany… Nie jestem aż takim laikiem żeby nie widziec CCC-zaawansowany… Nie ma jakiejs innej możliwosci wylaczenia skrótu ?

Pozdrawiam

Justka77 , w menu start jest opcja uruchomienia CCC w trybie zaawansowanym.

66ffa22c3bbd5137.jpg

Witam , Justka77 napisz nam co masz w menu start w Catalys Control Center .

Witam,

W menu mam tak:

  • CCC

  • Pomoc

  • Uruchom ponownie wykonywanie

Start -> Uruchom i skopiuj poniższy tekst i wklej.

"C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\CLI.exe" Start Dashboard

zrobiłam tak ( skopiowałam łącznie ze znakami " ? ) uruchom, ok, czekam i czekam nic… nie uruchamia

To jakie Ty w ogóle sterowniki instalowałaś ? Która wersja ? Jaką kartę graficzną posiadasz ?

Zainstaluj nowe sterowniki (najnowsze v8.6) lub odinstaluj CCC to wtedy pozbędziesz się tego uciążliwego problemu.

** :smiley: **

sterownik mam ok, a skrót wyłączyłam w inny sposób tzn. wyłączyłam CLIStart w msconfig i jest ok piszę ćććć bez problemów :smiley:

pozdrawiam

Tak też można, wszystko będzie dobrze dopóki nie załadujesz ręcznie panelu CCC :wink: