Program uTorrent

Poczynam pierwsze kroki w ściąganiu plików z netu i… mam program uTorrent, tylko co dalej po zainstalowaniu ? dodam, że jestem raczej laikiem w sprawach informatycznych. Będę wdzięczna za wskazówki.

pozdrawiam

http://www.forum.eprogramy.net/Jak-ciga … t-t19.html - tu masz instrukcję. Oczywiście do ściągania TYLKO legalnych rzeczy mam nadzieję

Ostrzeżenie

Pobieranie niektórych plików (programów/filmów/muzyki) za pomocą sieci BitTorrent oraz korzystanie z nich może być niezgodne z licencją producenta (wytwórni) i/lub polskim prawem!

Pamiętaj!

uTorrent jest bardzo prostym programem do pobierania torrentów.

Sam się konfiguruje, jedyne co trzeba po zainstalowaniu zrobić to jedynie go spolszczyć wrzucając plik z językiem do folderu z zainstalowanym uTorrentem i skojarzyć program z plikami torrent.

I wchodzisz na stronki z torrentami, ściągasz klikając na linki.Prędkość pobierania zależy od ilości seed’ów, więc na to też zwróć uwagę.

Odblokowujesz go w firewallu, by miał dostęp do połączeń przychodzących.

Przed ściągnięciem danej rzeczy, przeczytaj komentarze, statystyki. W nich się dowiadujesz czy dana rzecz jest bez dodatkowych programów i warta pobrania.

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.