Problem z Vista Glazz beta3

Gdy chce włączyć Vista Glazz beta3 wyskakuje mi takie okno

6IMMMAC7.jpg

i nie mogę nic zrobić jak wcisnę reboot restartuje się komputer a to okno nadal się pokazuje.

A wersji starszej 1.0 do zwykłej Visty pokazuje się takie

8U20I122.jpg

ale przy ikonce z komputerem jest czerwona tarcza co to oznacza?

Dla obiaśnienia mam Windows Vista Ultimate 32 bit Service Pack 1 i chodzi mi o to żeby okna po maksymalizacji był przezroczyste.

PROSZĘ O POMOC.

Nie jestem do końca pewien ale chyba musisz przejąć prawa właściciela do plików uxtheme.dll, themeui.dll i shvcs.dll w system32 i dopiero wtedy użyć glazza, ale i tak najlepiej wszystko podmienić ręcznie…

Sprawdziłem te pliki i przejąłem prawa właściciela, obok tych plików były takie z vista glazz usunąłem je, i teraz mam takie okno po wciśnięciu path 4QO5N0I2.jpg

i po wciśnięciu tak temat wraca do klasycznego. Mógłbyś wstawić te trzy pliki dll na rapidshare bo moje są chyba źle podmienione i chyba dlatego viesta glazz nie chce dobrze działać. Albo porać co należny zrobić w tej sytuacji.

http://kamil321.2k.pl/Vista%20Theme%20P … mil432.rar

Mój up, są tam pliki dla visty32 z SP1, visty64 z SP1 i plik txt z opisem co, gdzie i jak…

Gdyby się któremuś adminowi zachciało, może przykleić temat albo wrzucić ten link do sprawdzonych porad…

PLIKI DZIAŁAJĄ TYLKO W VISTACH Z SP1 :!: :!: :!:

@dropsa: musisz jeszcze przydzielić wszystkim użytkownikom pełne uprawnienia, wtedy vista glazz powinno pójść… Jak skończy robotę to poprostu cofnij uprawniania i tyle…

Dięki udało mi się uporać z tym problemem trzeba było podmienić jeszcze raz plili dll za pomocą vista glazz i dopiero włączyć path style. Dzięki za Pomoc! !!