Wydzielanie dźwięku z teledysku

Witam, chciałabym się dowiedzieć jakim programem mogę “rozłączyć” dźwięk od teledysku. Chodzi mi oto, że chce z teledysku zgrać sobie na komórkę samą melodię bez filmu. Najlepiej w formacie mp3. Jest takie coś?

A w jakim formacie jest ten teledysk ??

W jakim formacie dźwięk z niego ??

Z wróżkami ostatnio ciężko :cry:

Możesz to sprawdzić np. za pomocą programiku GSpot 2.70a ewentualnie AVIcodec 1.2.110

Puść teledysk na kompie i nagraj dżwięk tym

Na komórkę będzie aż za dobrze…

No dobra, ściągnęłam Audacity, puściłam teledysk, ale kompletnie nie wiem jak to nagrać, odtworzyć i żeby to jeszcze nadawało sie do przesłania przez bluetootha na komóre.

Może lepiej napisz jaki to plik, może się uda wyodrębnić sam dźwięk i ewentualnie go przekonwertować jak zajdzie taka potrzeba.

Audacity to obejście, które nazwałbym tzw. “dookoła”.

Ale jak się upierasz…

Ewentualnie poczekaj jak koledzy opiszą Ci to “krok po kroku” :mrgreen:

Nie mając odpowiedzi na moje pytania dodam, iż w wypadku pliku *.avi możesz zastosować poradę :arrow: poczytaj

Do tego dodam:

może lepiej daj sobie spokój z takimi postami,

kolega mający problem (post wyżej od Twojego) wypowiedział się, że ma owy program i nie wie co z nim zrobić :evil: więc Twoje dopiski są zupełnie niepotrzebne i bezpodstawne (chyba że opiszesz “krok po kroku” co ma zrobić).

poszukaj w necie program Video mp3 Extractor - obsługa jest banalnie prosta

Wielkie dzieki Lesiu77, program naprawde banalny i właśnie oto mi chodziło. Pozdrawiam i dziękuję.

Nie ma za co dziękowac, julkajk… Zawsze do usług… :smiley:

Temat już rozwiązany, ale ze swojej strony dodam, iż bardzo dobrym narzędziem do tego typu jest Virtual Dub.

OT > kosz.