Poszukuję programu do profesjonalnego odzyskiwania danych

Witam. Tak jak w temacie. Poszukuję _ NAJLEPSZEGO _ programu do profesjonalnego odzyskiwania danych gdyż reinstalowałem system a miałem na jednym z dysków dużo danych. Próbowałem programem EasyRecovery Professional ale jak on odzyskuje pliki to je zapisuje pod nazwami jakimiś _ fil0 ; fil1 _ a mi chodzi o program którym po odzyskaniu będę miał te nazwy plików które miałem przed usunięciem danych. Czekam na propozycje.

PS. Nie musi to być program darmowy, może być płatny.

PC Inspector File Recovery

Płatne:

ontrack easy recovery professional

Get Data Back

A czy program PC Inspector File Recovery jest taki jak powiedziałem tzn. po odzysku danych pliki mają nazwę jaką miały przed ich usunięciem ?

Z tego co pamiętam, tak.

OK. Zobaczę czy ten program jest warty poświęcenia uwagi :slight_smile:

Strasznie trudny progeam. Nie można dojść gdzie i jak odzyskać pliki. Szczeże to lepiej już odzyskuje pliki _ EasyRecovery Professional _ tyle że po odzyskaniu pliki mają odziwne nazwy :frowning: Sprawdzę ten drugi co podałeś.

Instrukcja do tego programu: Klik

Co do nazw to zależy od uszkodzenia pliku. Jeśli plik był w katalogu i został usunięty (także przez szybki format) to nazwy będą (nawet data utworzenia itp). PC Inspector jest w tym aspekcie b. dobry. Jeśli plik został częściowo nadpisany to szanse odzyskania go razem z nazwą są bardzo małe.

Ja osobiście obok PC Inspector File Recovery polecam Active@ UNDELETE Professional - wersja boot ze środowiskiem WinPE odpalana w RAM’ie.

Demo:

http://software.lsoft.net/BootDiskDemo-Setup.exe

Mimo instrukcji nie mogę odzyskać danych programem _ PC Inspector File Recovery _ :? Tak był robiony Szybki format podczas instalacji systemu. Nie było nic usuwane programami gdzie nie da się odyskać plików oraz nie był nigdy robiony długi format. A ten program _ Active@ UNDELETE Professional _ to jest wersja testowa z wszystkimi funkcjami dostępnymi ?

Ok. Pobrałem program _ Active@ File Recovery 7.3 _ i pliki mi się odzyskały :jupi: :jupi: . Dzięki wam bardzo i Pozdrawiam David_PL99 :slight_smile:

Dobra… To co zrobić, jeżeli plik RECOVERY.rar znajdował się w katalogu C:\Program Files\Webserv\httpd??

Vicuss ,

Nie podpinaj się pod mój temat [-X Załóż własny.