Stery do MSI 6701 sis 648

MSI MS-6701 (Medion OEM) (3 PCI, 1 AGP, 2 DIMM, Audio, LAN) Mikroukład płyty głównej SiS 648

Samo za siebie mówi że mam zintegrowaną płytę. Ludzie mówią że nie mają dźwięku i to całkowicie nie zależy od stera audio ale od płyty głównej!..Szukałem długo stera do tej płyty i nie znalazłem:(:(Zaczynam się obawiać że nie ma do niej stera…Proszę nie podawajcie mi linków na stronę ze sterami…Ja chcę od razu wejść download i pobrać…Sorrki za wymagania ale taki już jestem!!:]:]:]

Zobacz te.

Pierwszy link jest do audio.

które mam pobrać??

aha ale już to pobierałem ale ja chce do płyty…bo to nie działa

Aha, a do czego chcesz konkretnie??

ja chce ster do płyty głównej /MSI MS 6701 sis 648

No to podałem Ci wszystkie stery do tej płyty. Nie ma jednego sterownika do wszystkiego. Musisz wszystko po kolei ściągnąć i zainstalować.

ehh ale mi np. usb dobrze chodzi. Lan dobrze…ale tylko AUDIO!

Zainstaluj kolejno z tamtej strony:

  1. SiS System Drivers (650/651)

  2. Realtek ALC Series AC97 Audio Driver

TO spróbuj ściągnąć SiS System Drivers (650/651), a potem audio.

Jak dalej nie będize działać to powiedz czy podczas instalacji nie ma żadnych błędów, i czy jest wykryta i zainstalowana dźwiękówka w menedżerze urządzeń?

sis system driver to to jest na tej stronie tak??Jak tak to zainstalowałem to nic nie było…teraz pobiorę jeszcze to audio zainstalowałem już wszystkie stery co tam były:):slight_smile: ale jeszcze dźwięk został

Tak, to jest sterownik do chipsetu płyty głównej, a zatem do szyn PCI/AGP/PCI-E i wielu innych. Bez tego dźwięk zapewne, by nie ruszył (chyba, że system miał swoje własne sterowniki).

fajnie…i tak nie działa…działa mi jak zawsze…podłączyłem do innego gniazdka i wszystkie rozszerzenia grają oprócz WAV and FLasch - to co na necie i na kompie) :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Ms 6701 - Audio Driver (AC97):

http://www.ms6701.yoyo.pl/podstrony/download.html

moze Ci sie przyda… jesli jeszcze nie znalazles…