Coś szybszego niż BitComet!

Witam!

Proszę o poradę dotyczącą programu obsługującego torrenty.

Obecnie mam BitComet, ale on strasznie jest mozolny!

Pobieram 3, a wysyłam 17, więc trochę to wkurzające…

Dzięki wielkie!

Jakbyś potrafił troszkę poszperać w ustawieniach, to byś sobie zrobił bez problemu limit wysyłania pobierania oraz inne rzeczy. Widać kolega jest zbyt leniwy, aby to zrobić. Poza tym BitComet jest jednym z lepszych i szybszych klientów tej sieci. Szybszy jest już tylko KTorrent, rTorrent oraz uTorrent. Jak chcesz coś naprawdę wolnego, to polecam Azureus. Napisany w Javie, chodzi jak człowiek w błocie po kolana. BitComet ma jedną zaletę - po rejestracji na stronce dostajesz konto i zbierasz punkty, które potem procentują szybszym podłączaniem do seedów/peerów oraz lepszym transferem.

flashget prędkość suuper

tak jak mowi Orion, ogarnij ustawienia programu (połączenie), szczególnie ilosc nawiazywanych połączen, bo… z resztą, ogarnij w googlach bitcomet + twoje łącze :slight_smile:

taki urok publicznej sieci torrent. Prędkość zależy od innych i ktoś ma szybciej a ktoś ma wolniej. Polecam utorrent.

mozna tez korzystac z aresa ale to co mowi Orion to najlepsze wyjscie;]

Orion, a nie pomyślałeś że nie potrafię, a nie że nie chcę zmienić tych ustawień?!

:evil:

Ustaw najlepiej upload i download nieograniczony czyli na 0. Ustaw sobie ścieżkę pobierania. I tyle.

Program b. łatwy w obsłudze.