Program do naprawy uszkodzonych danych na płycie cd

Poszukuje programu do naprawy uszkodzonych danych na cd. Jakieś 1.5 roku temu kupiłem fifa 2005 zainstalowałem ją . Utworzyłem obraz płyty na dysk wirtualny żeby nie wkładać płyty. No i dziś ściągnołem sobie pare dodatków do tej gry z tej strony http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa2005 no i coś się pokićkało odinstalowałem fife 2005 wywaliłem wszytkie obrazy i nie potrzebnie bo teraz z orginalnych płyt mam problem z zainstalowaniem. Wyskakuje bład odczytu sektorów 0, 1, 2, 3 itd…

Próbowałem z kopiować płyty róznymi programami i nic. Dalej to samo. Byłem u kolegi sprawdzić też to samo. Czy da się coś z tym zrobić ??

żebyś jej jeszcze nie kupił ok.1,5 roku temu ,to jeszcze mógłbyś iść do sklepu ,aby wymienili ci płytę ,ale na to już za późno :frowning:

są jeszcze specjalne urządzenie do ‘ździerania’ cienkiej warstwy z płyty ,jakby skraca sektory

ale tego typu urządzenie kosztują o wiele za drogo :x

Nie wiem jakim programami próbowałeś ale zobacz te:

Alkohol 120%

Badcopy.Pro

Bulletproof File Copy

CD.DVD.Inspector

Cloncd

unstopcp

Jak żaden z tych progsów nie da rady to niestety kup nową Fife najlepiej 06.

Dzięki Leniuch udało mi się skopiować tym programem BulletProof File Copy 1.53 PL

Troche to trwało za nim to skopiował ale fifa działa. Polecam ten program jeśli ktoś będzie miał podobny problem jak ja z uszkodzonymi płytami

Dzięki za pomoc

Temat można Zamknąć