Bardzo powolne buforowanie się filmów na YouTube

Witam wszystkich forumowiczów, mój problem polega na tym, że od pewnego czasu filmiki na youtube bardzo wolno się ładują, nawet filmik 1 min, aktualizowałem flash, usuwałem cookies, zmieniałem przeglądarkę ale nic nie pomogło, mój internet to 10 mb więc powinno świetnie chodzić, nawet jakość HD.

Wszystko chodzi norlamnie oprócz youtube. Zależy mi na waszej pomocy, z góry dziękuje.

W jakim regionie mieszkasz? Ja miałem podobnie i to przy 100 Mbps. Problemy ustały dokładnie w momencie gdy skończyły się ferie zimowe i dzieci poszły do szkoły. Przypadek?

U mnie tez czasem tak jest na 3G. Transfer max nonstop po 4-5Mbit, a filmiku buforują się po 300-600kbps. Albo mają coś schrzanione w streamingu albo niektóre serwery nie dają rady.

Przynajmniej nie tylko u mnie tak, ale chciałbym żeby już to mineło bo trochę to uciążliwe

U mnie też z czasu się tnie przy 4 mb. Więc pewnie serwery nie wytrzymują, albo mają jakieś teraz ograniczenia.

kamilvv , z tego co widzę, post napisałeś korzystając z Neostrady, dlatego domyślam się, że twoim operatorem jest Orange, więc powinien zainteresować Ciebie ten temat :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/Docent/Prob … 15152.html

-nie wpiszę się w trend kopania TP, chyba nie całkiem problem jest po ich stronie. Mam internet z UPC, 60Mb , i miałem identyczne problemy jak pisał kolega powyżej, narzekających było zresztą b.dużo. Wydaje mi się jednak że od ok. 2 tygodni jest znacznie lepiej(u mnie, nie wiem jak u innych), a więc coś się zmienia. Kilka lat temu miałem internet z Neostrady(żaden nadzwyczajny transfer), i pewnie dziwak jestem ale nie narzekałem, działał zupełnie dobrze.

instalowałeś program typu SpeedBit Video Accelerator jest darmowy ale

hd trzeba płacić.

To widocznie problem leży gdzieś po środku, ja mam 5Mb/s też w UPC i YouTube działał mi zawsze normalnie. Nie chodzi też o kopanie któregoś z operatorów, ale świadomym sytuacji też powinno się być.

-skarg w tym temacie było tyle na DP(na wielu innych portalach również) że nie sądzę aby to była wina TP czy UPC. Wina była chyba jednak faktycznie po stronie YouTube.